реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Аверченко стверджує, що не має відношення до відставки Чепурного
18-Вер-13 1162 0.0 0
Народний депутат від партії «УДАР» Сергій Аверченко прокоментував чутки стосовно його відношення до відношення до зміщення головного редактора газети «Сіверщина» - Василя Чепурного.

«Я, рядовий член «Просвіти», був на засіданні, і там лунало багато претензій до роботи Чепурного. Ведеться перевірка фінансово-господарської діяльності. А те, як приймуть рішення учасники видавничого товариства, це вже їх справа. Я до РВЦ «Сіверщина» не входжу, і не маю права входити відповідно до статусу Народного депутата.» – сказав Сергій Аверченко

Стосовно його особистої думки, чи варто знімати Чепурного з посади, Аверченко сказав, що зараз люди розбираються, і поки що кінцевих висновків немає.

«Як можна щось вирішувати, якщо ти не маєш повної інформації?» - наголосив Аверченко.

Нагадаємо, головний редактор газети «Сіверщина» Василь Чепурний на сайті газети написав, що "Через обставини, які бувають сильніші за нас самих, можливо, я піду з посади головного редактора газети "Сіверщина". На думку Чепурного за намаганням усунення його з посади є бажання «зачистити» інформаційне поле Чернігівщини напередодні президентських виборів.

Події і коментарі


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Сіверщина, Віктор Лазар, удар, Василь Чепурний, Сергій Аверченко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar