реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Атрошенка звільнено за позовом Брижинського

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, якого Яворівський районний суд на Львівщині відсторонив від виконання своїх обов'язків на рік, а Чернігівський окружний адміністративний суд зобов'язав міськраду остаточно звільнити з посади, розмістив на своїй сторінці у Фейсбук копію з трудової книжки.

Запис в трудовій книжці свідчить про те, що Владислав Атрошенко все ж таки звільнений 6 червня з займаної до цього часу посади.

Начальник Чернігівської міської військової адміністрації Дмитро Брижинський звернувся до Чернігівського окружного адміністративного суду з позовом, аби суд визнав незаконним та скасував розпорядження Чернігівської міськради про призупинення повноважень Владислава Атрошенка на посаді міського голови Чернігова та визнав протиправною бездіяльність в.о. міського голови Олександра Ломаки через неналежне оформлене звільнення Атрошенка, а також зобов'язав Ломаку звільнити у відповідності до юридичних процедур Атрошенка з посади.

Відтак рішення Чернігівського окружного адміністративного суду виконано.

Владислав Атрошенко розмістив звернення до чернігівців:

Дорогі чернігівці, сьогодні всіх об’єднує і для всіх нас найважливіше — перемога України над рф.

Тому я утримувався від жодних коментарів після свого відсторонення від посади Чернігівського міського голови за унікальним по своїй суті рішенням Яворівського районного суду Львівської області та призначення громадянина Брижинського головою Чернігівської міської військової адміністрації.

Чому утримувався і утримуюсь? Тому, що всім і так все зрозуміло, а об’єктивні пояснення можуть зашкодити Україні, яка з простягнутою рукою звертається до усього цивілізованого світу за зброєю і грошима, аргументуючи, що вона бореться за цінності, які сповідує цей самий цивілізований світ…

А прийде час — ми разом з вами повернемся до цього і багатьох інших питань.
Сьогодні в правовій державі Україна, яка сповідує європейські цінності, я отримав трудову книжку з записом про моє звільнення після відповідного рішення суду за позовом вищезгаданого Брижинського.

Вважаю, за цих обставин, правильним все таки дещо сказати чернігівцям.
Коли я йшов на вибори міського голови Чернігова у 2015 році — я обіцяв розбудить від «сну сплячої красуні» наше місто і дати віру і впевненість людям, що Чернігів може розвиватися і не пасти задніх серед обласних центрів України.

Владу і будь-яку посаду я завжди сприймав і сприймаю як велику відповідальність і обов’язок працювати так, щоби зробити життя людей кращим, і щоби вони дивились тобі в очі з приємністю! І щодня десятки незнайомих чернігівців дивляться мені в очі, посміхаються, висловлюють щирі слова подяки і підтримки! І це дорого вартує!!… і за це не шкода семи з половиною років свого життя, відданого Чернігову і чернігівцям на посаді міського голови!

Дякую всім містянам за довіру і підтримку! І ще хочу з впевненістю сказати — Господь все управить так, як треба і всі нагороди знайдуть своїх героїв…. Світло таки переможе темряву і все буде добре!
Бажаю всім здоров’я і Перемоги ! Слава Україні! Слава місту-герою Чернігову!!"

Проте, звільнення дивне не тільки через формальні причини, але й за формою - на записі в трудовій книжці нема підпису секретаря міської ради О.Ломако.

Василь АВДІЙТеги:Владислав Атрошенко, команда ЗЕ, Брижинський, Чернігівська міська рада


Читайте також


Коментарі (0)
avatar