реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Атрошенка знову не пустили за кордон - його коментар

Вражений вчорашньою заявою одного з заступників голови Офісу Президента. (Кирила Тимошенка, куратора президентського проекту "Велике будівництво", прихильника московської церкви - ред.)

Ми отримали особисте підтвердження порушення закону. Пан чиновник розписався у перешкоджанні виконувати службові обов’язки голові прифронтового обласного центру та зловживанні власним службовим становищем. Зізнався у порушенні закону. Неважливо, ця звичка порушувати закон з’явилася під час війни, бо він сприймає закон «про правовий статус військового стану» як вседозволеність бо «війна все спише», чи це його природня зверхність, чи він вважає що право на таку його зверхність дає йому займана посада. Якою б не була причина - чернігівці здивовані та вкрай обурені таким безглуздим та безвідповідальним вчинкам цього чиновника Офісу Президента.

Також дивно чути від призначеного посадовця натяки з погрозами обраному людьми міському голові. Ці погрози на адресу не просто міського голови. Ці погрози усьому Чернігову. Місту, яке 38 днів стримувало ворога в напрямку Києва. Чиї захисники обороняють сьогодні кордони ціною власного життя. Місту, дуже значна частина інфраструктури та житлового фонду якого зруйнована. Ці погрози усьому Чернігову та його мешканцям.

Займатися вирішенням проблем громади і є моя пряма задача. І шукати ресурси для відновлення міста – не моя забаганка, на жаль я просто змушений це робити в тій складній ситуаціі, в якій є сьогодні Чернігів внаслідок агресії рф. Та не лише моя, а наша спільна відповідальність – місцевої та центральної влади.

Ні для кого не секрет, що сьогодні у нас просто катастрофічна ситуація з бюджетом міста. За скромними прогнозами він не буде виконаний на 1,2-1.3 млрд грн. Великі ризики щодо проходження опалювального сезону. Не дивлячись на це, місто виділило 130 млн на ремонт житлового фонду, понад 87 млн на ремонт закладів освіти та 42 млн на приведення до ладу підвалів та укриттів та 100 млн на підвищення обороноздатності міста. І це не завдяки деяким посадовцям. А, на жаль, всупереч.

Після заяви чиновника мені зателефонували європейські партнери України. Вони шоковані такою дивною і безвідповідальною поведінкою окремих представників центральної влади. Коли Президент України закликає мерів шукати джерела відновлення міст, коли Швейцарія запрошує на зустріч щодо відновлення Чернігова, коли мер Чернігова включений до урядової делегації, а один чиновник єдиним дзвінком все скасовує, це, дійсно, шокує цивілізований світ.

Європейці запитали, чи розуміють ці чиновники в Офісі, що вони дискредитують Президента проводячи у такий спосіб регіональну політику та своїми діями шкодять Україні?

Владислав АТРОШЕНКОТеги:команда ЗЕ, офіс президента, Владислав Атрошенко, Кирило Тимошенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar