реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар
Андрійченко Поліщука засудити не зумів
04-Сер-15 1065 5.0 0
Новозаводський районний суд м. Чернігова ухвалив рішення повернути Ігорю Андрійченку позовну заяву до Володимира Поліщука про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це йдеться в тексті ухвали розміщеному в ЄДРСР, повідомляє сайт ПіК.

«Дослідивши позовну заяву, додані документи, приходжу до висновку, що дану позовну заяву слід повернути позивачу, оскільки справа не підсудна Новозаводському районному суду міста Чернігова.

Відповідно до ч. 1 ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її перебування.

Згідно відомостей адресно-довідкового підрозділу УДМС України у Чернігівській області від 25.07.2015 року ОСОБА_2(Володимир Поліщук – ред..) зареєстрованим не значиться.

Зазначене свідчить, що місце проживання або місце перебування відповідача, зареєстроване у встановленому законом порядку, не належить до адміністративно-територіальної одиниці Новозаводського району міста Чернігова» - йдеться в ухвалі.

Суд ухвалив позовну заяву про захист честі, гідності та ділової репутації, визнання відомостей такими, що не відповідають дійсності, зобовязання спростувати відомості та відшкодувати моральну шкоду - повернути позивачу.

Нагадаємо, екс-кандидат у народні депутати по 205 виборчому округу Ігор Андрійченко подав заяву до суду на редактора і керівника проекту «Люстраційний бюлетень» Володимира Поліщука. Андрійченко звинувачував Поліщука в образі честі, гідності та ділової репутації.

У той же час громадський діяч Володимир Поліщук, що видає газету «Люстраційний бюлетень» заявив, що пропонував екс-кандидату по 205 округу Ігорю Андрійченку можливість спростувати викладені в цій газеті компрометуючі факти.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:люстраційний бюлетень, Новозаводський суд, свобода слова, Володимир Поліщук, Ігор Андрійченко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar