реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

70 років автору "Чорного ворона"

10-Чер-21 531 0.0 0
10 червня 2021 р. виповнюється 70 років Василю Шкляру - одному з найвідоміших і найбільш читаних сучасних українських письменників, "батькові українського бестселера", лауреату численних літературних премій.

За словами письменника найкраща для нього премія - "це прихильність моїх читачів. Те, що мої романи мають найширший попит, вони найкраще продаються, і це для мене найвища винагорода. Я понад усе ставлю інтерес свого читача, якого я люблю, а він мені платить тим же".

Кожний його роман стає подією в літературному житті, збурює широкий розголос серед читацьких кіл.
Народився Василь Шкляр в селі Ганжалівка Лисянського району на Черкащині. Пізніше родина переїхала до Звенигородки, де Василь Шкляр закінчив 10-річну школу зі срібною медаллю.

Вступив на філологічний факультет Київського університету, пізніше перевівся до Єреванського університету, який закінчив у 1972 р.

Твори письменника перекладено багатьма мовами, екранізовано.

Хобі письменника - полювання на великого коропа.

"Будь-який наш рух до справжності, до національної ідентичності вороги зустрічають багнетами. Наша столітня боротьба за Україну триває і завершиться не скоро. Добре, що українці знаходять щастя і в боротьбі.
Дух не вмирає! І не вмирають герої, які перевтілюються в інших людей, які знову постають, як колись козаки із шаблями, а тепер ми на КАМАЗах і БТРах! Ми ще покажемо, хто господар на цій прадавній хліборобській землі, де козак із плугом і шаблею завжди жив і буде жити! ", - Василь Шкляр.

Многая літа!

Підготовлено за матеріалами з відкритих джерел.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Василь Шкляр, Чорний ворон, бестселери, українська література


Читайте такожКоментарі (0)
avatar