реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
26 січня відзначив 80-річний ювілей рухівець Павло Семененко
28-Січ-14 1200 0.0 0
Павло Дмитрович Семененко– делегат Установчого з’їзду Народного Руху України за перебудову, один із засновників і голова Щорського осередку Руху (1989-1993 рр.)
Саме за ініціативи Павла Дмитровича у березні 1990 року на електричній опорі напроти штаб-квартири Руху в Щорсі на Чернігівщині був вперше піднятий символ майбутньої української держави – синьо-жовтий прапор.

А вже на першотравневій демонстрації 1990 року Павло Дмитрович підняв цей прапор уже перед усіма мешканцями міста.
Нині на його подвір’ї майорить синьо-жовтий прапор, як символ української державності і заклик до сучасних і майбутніх поколінь українців оберігати Україну.

Чернігівська обласна організація Народного Руху України щиро вітає ювіляра, бажає міцного здоров’я, щастя, благополуччя, миру та злагоди.

Многая Вам літа!На світлині: Павло Дмитрович на власному подвір’ї. Жовтень 2011 року


З архіва пам'яті:


Протокол № 1
установчих зборів Щорського осередку Народного Руху України за перебудову
від 20 серпня 1989 р.


На зборах присутні 4 чол.

Голова зборів – Семененко П. Д.

Порядок денний:


1. Про створення Щорського осередку Народного Руху України за перебудову.
З інформацією по цьому питанню виступив Семененко П. Д.

Виступили Шестопал П. Ю., Сильченко К. К., які підтримали пропозицію Семененка П. Д. створити Щорський осередок НРУ за перебудову.

Вирішили:


1. Створити Щорський осередок НРУ за перебудову. В своїй діяльності керуватися Декларацією регіональної організації Чернігівщини за перебудову від 9 липня 1989 року.

2. Головою осередку НРУ вибрали Семененка П. Д.

Голова зборів
Семененко П. Д.

м. ЩорсНа світлині: делегати Установчий з"їзду НРУ за перебудову від Чернігівщини А.Майба та П.Семененко (8-10 вересня 1989 р.)Зі збірника документів і матеріалів "Боротьба за незалежність України у 1989-1992 рр.: Чернігівська крайова організація Народного руху України за перебудову" , Чернігів , 2009 (стр. 43, 177)

Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar