реклама партнерів:
Головна › Новини › Захоплення

Свято української пісні

03-Вер-08 4533 5.0 0
31 серпня о 16.00 в Літньому театрі міського центрального парку культури та відпочинку лунали пісні виключно українською мовою.
Тут проходив заключний етап конкурсу любителів караоке „Співай українською”.
Протягом літа йшли відбіркові тури на яких виконавцям пісень з караоке пропонувалось прийняти участь у заключному етапі конкурсу. Таких зібралось чимало. Тому було прийнято рішення розділити учасників на три категорії: категорія – діти, категорія – юнацтво та категорія – дорослі. Але більше було дорослих та юнацтва ніж дітей. Це характерно для літнього періоду так як діти на цей час відправляються до бабусь та на відпочинок.
За словами члена журі Фабріціо (в журі були запрошені Макаров Сергій – ведучий співак міста, Фабріціо – співак міжнародного класу та солістка київської рок-групи Вінниченко Тетяна) конкурс був гарно організований і пройшов чітко, на високому емоційному піднесенні.
Перше місце серед дітей виборола Гусейнова Руслана вона виконувала пісню «Перепілочка». Серед дорослих було два претендента на перше місце - це Клименченко Іван, який покорив публіку і журі піснею «Човен» та Лонкіна Ірина, яка серйозно підійшла до підготовки сценічного образу та зуміла передати характер пісні. За остаточним рішенням, журі звернулось до глядачів і за кількістю вболівальників перше місце віддали Клименченку Івану.
Слід відмітити Ювженко Аліну – категорія діти – вона підготувала разом з мамою гарний сценічний костюм і досить таки непогано виконала пісню « Як у нас на Україні».

Найважчим, за словами самих конкурсантів, було знайти фонограму пісні яку б хотілось заспівати на конкурсі. Дуже мало в магазинах фонограм українських пісень.
Всі учасники отримали медалі від Громадського Руху «Новий Чернігів» та диски з записами етнографічної української музики від газети «Сіверщина», а переможці ще й дипломи та премії від Громадського Руху «Новий Чернігів»;
За І місце -200грн.
За друге - 100грн.
За третє - 50 грн.
За оригінальне виконання пісні «Два кольори» Олексик Леонід отримав окремий приз.
Пам’ятні кубки було вручено партнерам конкурсу – лідеру Громадського Руху «Новий Чернігів» Кнуренку Сергію Вікторовичу та директору ЦПК і В Хальченкову Володимиру Єгоровичу
Організаторами було оголошено продовження конкурсу. З середини вересня (слідкуйте за рекламою) розпочнуться відбіркові конкурси по мікрорайонах міста і до Дня народження Т.Г.Шевченка (9 березня 2009 р.) відбудеться Гала концерт переможців конкурсу «Співай українською». Тож всіх бажаючих стати партнерами нашого конкурсу, запрошуємо до співпраці. Це може бути підтримка фінансова, написання фонограм для учасників, інформаційна підтримка, виготовлення рекламної продукції чи пропозиція надати приміщення для проведення конкурсу. Чекаємо на вашу підтримку.

Директор Благодійної організації
допомоги обдарованим дітям
Вінниченко М.М.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar