реклама партнерів:
Головна › Новини › МЕДИЦИНА

Зело бога Ярила -- проти імпотенції, онкології, поліартриту та...

Недарма волхви Старо-Київської держави відносили кульбабу-молочай до зіль весняного Бога Ярила, адже ця звичайна, на перший погляд, рослина, попереджає інсульт, інфаркт міокарду, інші небезпечні серцеві недуги, маючи властивість не допускати відкладення холестерину на стінках судин.
А в останній час загроза цих хвороб дуже зросла, особливо в любителів тортів, морозива, солодощів, в першу чергу, серед дітлахів. Окрім того, це потужний засіб при антацидних гастритах, як чудове жовчогінне при холециститах, при цукриці, при бронхіті, ниркокам’яній, жовчокам’яній хворобі, при запаленні лімфатичних вузлів. До всього – це гарний кровоочисний засіб.


Атеросклероз, серцеві недуги. 10 г коріння-листя кульбаби на 200 мл окропу. Настояти годину вкутаним. Пити по 1 ст.л. двічі в день. Місяць.

Гіпертонія. Візьміть порівну корінь кульбаби, хвощ, моріжок-спориш, бедринець, арніку, омелу, жабрій, плоди глоду. Дві ст.л. збору на 0,5 л окропу. Настояти годину. Вживати по третині склянки тричі в день до їжі. Примітка: замість арніки можна взяти корінь валер’яни.

Грип. 200 квіток залити 0,5 л горілки. Настояти три тижні в темряві. Втирати в голову: скроні, потилицю, тім’я, лоб. Трохи, ковточок, випити.

Гунази (гулі), що утворилися внаслідок відкладення солі (зміни тканин). Тато настоювали коріння кульбаби 1:3 на міцній горілці (50 г кореня - 0,5 л 60% спирту). Настояти два тижні. Вживати по 50 г натщесерце. Посмоктуючи, під язик.

Виведення холестеринових бляшок. Вживати тричі на день, до їжі, по 1 ст.л. свіжого соку рослини. Особливо цінне під час цвітіння кульбаби. Восени - з кореня.

Екземи. Дві ст.л. кореня кульбаби та лопуха (1:1) на 0,5 л окропу. Настояти в духовці (печі) 5 годин. Вживати по чверті склянки тричі в день. Водночас змащувати тіло мастилом: зпорошкований корінь кульбаби з медом 1:1.

Занепад злюбної сили (імпотенція). Корінь, зібраний на молодику, ввечері, потовкти ретельно й розмішати з медом. Склянка на склянку. Настояти в темряві 18 днів. Висмоктувати під язик по столовій ложці двічі в день. Натщесерце і перед сном. До бажаних наслідків.

Очищення всього тіла. 5 ст.л. золототисячника (цвіте наприкінці липня на біловежівських пристепках рожевою 5-пелюстковою квіткою), 4 ст.л. заячої крівці-звіробою, по стільки ж плодів шипшини (потовкти) та кореня кульбаби, 2 ст.л. хвоща польового-сосонки. 1 ст.л. збору на 0,5 л окропу. Настояти вкутаним 5 годин (духовка-піч). Випити за день.

Молочай-кульбаба чудово відновлює діяльність підшлункової залози, тому вкрай бажана при цукриці (діабет).

Панкреатит (запалення підшлункової залози). З 500 квіток з квітконіжкою чавиться (не мити) десь 1 літр соку. Консервується 100 г 60% спирту та скільки ж меду. Зберігати в холодильнику (погребі). Вживати по 1 ст.л. тричі в день за 30 хв. до їжі.

Печія (гастрит)
10 штук свіжого листя кульбаби з 1 ч. л. меду пережувати й висмоктати за 30 хв. до їжі. Два тижні.При печії чудово допомагає й аїр.

Опіки. Півлітровий дзбаночок квітів кульбаби заливається соняшниковою неочищеною олією. Ставиться на сонце (підвіконня) на два тижні. Відцідити, відтиснути. Мастити одразу ж враження, навіть пухирців не буде.

Онкологічні недуги (мастопатія). Влітку споживати салати з кульбаби та медунки (лист). Взимку пити чай з цих рослин. Перешкоджає переродженню звичайних клітин в ракові.

Ревматоїдний поліартрит. Квіти кульбаби залити доверху горілкою в посудині з темного скла. Настояти в темряві три тижні. Витирання. Водночас 3 л квітів добре пересипати цукром. Ущільнити товкачкою. Настояти три тижні. Вживати по 2 ст.л. двічі в день за 30 хв. до їжі.

Ревматизм з опуханням суглобів. Закласти в дзбанок 1 л квітів кульбаби з стеблами, додати два каламарчики йоду та по дві потовчені пігулки аспірину й анальгіну. Добре перемішати. Настояти в теплім, темнім місці два тижні. Втирати в хворі місця, наніч, добре вкутуючи.

В прадавні часи діву - Тополю прикрашали золотим вінком з кульбаб. По закінченню свята вінок розплітали й давали кожному, як біоенергетичний ключ в оздоровлюючий збір.

Іван ПРОСЯНИК, травознай з Чернігівщини

Бахмацька районна незалежна газета «Порадник»




Теги:імпотенція, Ярило, опіки, кульбаба, діабет, ревматоїдний поліартрит, онкологічні недуги, аїр, панкреатити, Іван Просяник


Читайте також






Коментарі (0)
avatar