Про який страх мова? Страх кого? Страх чого? Ота Демченко - вона ж ніякий не історик, хоча таим і вважається та посаду має в освітній установі. Це неймовірно заангажована особа, яких до історії допускати на постріл гармати не можна. Бо те, що й без неї десять раз перекручено, перекрутить ще й 11-й.
Можна скільки завгодно писати: «Вартість життя в Україні утричі більша, ніж у ЄС», а я скажу в стилі Сені Бельмана: «Ну то й що?» Навіщо оця примітивна маніпуляція? Народ дурите? Ви мені інше напишіть: ось ми підпишемо якусь х*ню-муйню з гейропою, і стане у нас вартість життя такою ж, як у гейропі. Напишіть, що це так. А я від реготу сповзу під стіл...
Кілька тез: 1.) грішми "завідує" не редактор і не засновник, а видавець - особа чи орган, що виконує обов'язки директора, 2.) редактор все ж таки може мимо видавця брати готівкою за так звану "джинсу" або за лояльність (якщо є від кого), 3.) видання такої газети, як "Сіверщина", обійдеться (на все) тисяч у 20-25 на місяць в кращому разі (залежно від рівня зарплат).
Найкраще, коли редактор і видавець - в одній особі. По собі знаю. Тоді не виникає дурного "разброда и шатания". І, звісно, ця особа має звітувати перед засновником. Який, у свою чергу, має (до)фінансувати видання газети. Ну або продати її, якщо не в змозі фінансувати.
А конкретно "Сіверщина" сама на себе нині навряд чи може заробляти. Так що панове просвітяни, якщо бажають мати газету, то слід, як кажуть, регулярно "скидатися" на це діло. В якій форрмі - то вже справа інша: хоч грішми, хоч по 10 газет кожен передплачуйте. Але краще баблом, бо пошта свій добрячий "гешефт" знімає.
Пригадую 1985 рік. Околиця села. Приїхали грейдери, катки, асфальтоукладчики, "Камази" з чорними гарячими горами в кузові... Невдовзі я катався на дитячому "лисапеді" рівнесеньким асфальтом. Тоді чомусь у держави вистачало грошей не те що на республіканського значення дороги, а й потихеньку прокласти їх до кожного села! А тепер вони, мразота, не можуть без концесій головні транспортні артерії хоча б толком відремонтувати!
"... за рахунок водятлів!" - я би в цій ситуації дятлом назвав декого іншого. Тому що кожна копійка з "водятлів" буде перекладена на пасажирів і покупців перевезених товарів. Точно так же, як це вже відбувається з акцизом, "закладеним" у пальне. Але з оплатою проїзду "водятлом" така плата вдарить, перш за все, по кишенях дідуся зі старим "Москвичем", який задумає пару мішків картоплі перевезти. До того ж у випадку концесії ще й "гешефт" піде за кордон.
Про яке "рейдерство" мова? Суто кадрові зміни. Звісно ж, неприємні самому Чепурному. А газета як була, так і буде. Точніше, мабуть, буде кращою. Нема чого тут плакатися щодо газети. Це в іншій газеті вже весь (старий) колектив за голови хапається й очі на лоба вилазять від феєрії управлінсько-кадрово-редакторських рішень нового "генерального редактора", та й від його особи як такої. Ось де плакати час за газетою - то це в "Чернігівщині", куди направили щоденно п'яного й непомірно пихатого "історічеського олядача". Оце я розумію - "торба" газеті настане. Звідки, до речі, "Сіверщина" може забрати й свою дещицю передплатників, бо "Чернігівщину" багато хто припинить передплачувати.
«...нужно прежде всего сократить рабочий день по крайней мере до 6, а потом и до 5 часов. Это необходимо для того, чтобы члены общества получили достаточно свободного времени, необходимого для получения всестороннего образования. Для этого нужно, далее, ввести общеобязательное политехническое обучение, необходимое для того, чтобы члены общества имели возможностьсвободно выбирать профессию и не быть прикованными на всю жизнь к одной какой-либо профессии. Для этого нужно, дальше, коренным образом улучшить жилищные условия и поднять реальную зарплату рабочих и служащих минимум вдвое, если не больше, как путем прямого повышения денежной зарплаты, так и, особенно, путем дальнейшего систематического снижения цен на предметы массового потребления» (И.В.Сталин, "Экономические проблемы социализма в СССР", 1952г.)
«Надо беречь каждого способного и понимающего работника, беречь и выращивать его. Людей надо заботливо и внимательно выращивать, как садовник выращивает облюбованное плодовое дерево. Воспитывать, помогать расти, дать перспективу, вовремя выдвигать, вовремя переводить на другую работу, ежели человек не справляется со своим делом» (И.В.Сталин, 1934г.)
«Ценить машины и рапортовать о том, сколько у нас имеется техники на заводах и фабриках, научились. Но я не знаю ни одного случая, где бы с такой же охотой рапортовали о том, сколько людей мы вырастили за такой-то период и как мы помогали людям в том, чтобы они росли и закалялись в работе. Чем это объясняется? Объясняется это тем, что у нас не научились еще ценить людей, ценить работников, ценить кадры...» «...мы должны прежде всего научиться ценить людей, ценить кадры, ценить каждого работника, способного принести пользу нашему общему делу. Надо, наконец, понять, что из всех ценных капиталов, имеющихся в мире, самым ценным и самым решающим капиталом являются люди, кадры. Надо понять, что при наших нынешних условиях “кадры решают все”. Будут у нас хорошие и многочисленные кадры в промышленности, в сельском хозяйстве, на транспорте, в армии, наша страна будет непобедима. Не будет у нас таких кадров – будем хромать на обе ноги». (И.В.Сталин, 1935г.)
"На думку представника Amnesty International..." - ага, ага, будемо тут запитувати, що там в закордонному збіговиську думають про "посадку" американської маріонетки за суто кримінальний злочин. Та пішов він, той представник разом з усим тим "амнестом"! Чому ця "Amnesty International" - ні гу-гу про Квачкова, ась? Отож.
"... виробництво горілки в країні зараз падає..." - та щоб воно до нуля впало! Що менше алкогольної жижи легальної, то менше п'ють і сурогатів. Це питання МАСОВОЇ статистики, а не прикладів на основі сусіда Васі - конченого алкаша. Такі будуть пити хоч конячу сечу, аби там був той спирт.
Про самогони й сурогати - це все голімі приітивні міфи алкогольної мафії. Їх повторюють, неначе папуги, тільки ті, хто ніколи не цікавився питанням. А будь-яке подорожчання алкогольних ВИРОБІВ (ніколи не слід називати цю дрянь словом "напої") - це одна з нечастих гарних новин.
Мабуть, тому, що там уся черепушка молотками розтрощена, а в груди осиновий кілок вбитий. Так пояснення тобі підійде? Ну, це для тих, хто не помітив слів "Швидше всього, смерть настала кілька днів тому". P.S. Сполучення літер "бля" припаси для своєї бабусі, анонім сраний.
Конфлікт, конфлікт... Відомо... Кому відомо, що відомо? Остаточно "одолєла" дядка алкогольна жижа, та й усього. Пити треба менше. Або, краще, зовсім не пити, ніскільки й ніколи, як ось я.
Читаю початок тексту: "Депутати Ніжинської міської ради всерйоз задумалися..." Слово "депутати" - це або всі депутати, або, хоча б, кілька депутатів. Читаю внизу: "Максим БАГРІНЦЕВ, депутат Ніжинської міської ради" - тобто ОДИН депутат, і той - клоун.