реклама партнерів:
Головна › Новини › Споживач

Дерев'яний блок-хаус: переваги використання

Декоративне оформлення будинків та додаткових будівель потребує врахування унікальних вимог. Крім привабливого зовнішнього вигляду, слід пам'ятати про умови використання. Підвищена вологість та перепади температур не повинні впливати на стан матеріалів, і цим може похвалитися дерев'яний блок-хаус. Різноманіття варіантів, тривалий термін служби та інші особливості підкуповують вимогливих власників. Отримати більше інформації про переваги використання допоможе цей матеріал.

Чому слід обрати дерев'яний блок-хаус

Пошук матеріалу для оформлення зовнішніх стін повинен відповідати кільком вимогам. Першу з них вже названо – це висока стійкість. Проте до неї слід додати наступні:

  1. Зовнішній вигляд. Дерев'яний блок-хаус – це пиломатеріал, який ззовні складно відрізнити від натурального дуба або сосни. Ідеальна поверхня та обробка спеціальними засобами забезпечує неймовірний вигляд.

  2. Вартість. Ціну матеріалів визначає товщина, тип деревини та довжина брусків. Враховуючи особисті вимоги, можна значно заощадити бюджет без втрати бажаних переваг.

  3. Антигрибкові властивості. Вплив високої вологи на натуральну деревину стимулює появу грибків. Відсутність особливих вимог для догляду та стійкість до виникнення темних плям дозволить не витрачати час на ремонт після встановлення.

Сировина для виготовлення блок-хауса – це хвойні породи дерев. Серед переваг виробництва виділяють екологічність та тривалий термін служби. На зовнішнє оформлення не впливають атмосферні опади, а монтаж всередині приміщень допомагає уникнути алергічних реакцій.

Звернути увагу на дерев'яні бруси слід з огляду на тривалість використання. Міцність, стійкість до грибків та появи тріщин підкуповує. Враховуючи всі переваги матеріалу, стає зрозуміло: блок-хаус – ідеальне рішення для створення особливої атмосфери.

Дерев'яний блок-хаус: переваги використання

Особливості виробництва

Виготовлення практичних матеріалів проходить у кілька етапів. Правила обробки полягають у використанні спеціальних засобів, які захищають готовий блок-хаус від утворення:

  • тріщин;

  • грибка;

  • плісняви.

Стійкість до механічних пошкоджень дозволяє забезпечити відсутність місць для накопичення вологи. Завдяки цьому на зовнішніх стінах відсутні чорні плями та осередки плісняви. Гідроізоляційні особливості підсилені спеціальною обробкою, що сприяє подовженню терміна служби.

Вибір на користь хвойних порід дерев виправданий перевагами пиломатеріалів. Гіпоалергенні властивості дозволяють забезпечити комфорт при використання матеріалу всередині приміщень (підлога, стіни). Крім того, вартість блок-хауса значно нижча, що додає привабливості пропозиціям.

Визначити відповідний варіант для зовнішнього та внутрішнього оздоблення допомагають фахівці. Персональний підбір довжин та інших характеристик дозволяє швидко перейти до встановлення блоків. Наявний механізм шип-паз передбачений для полегшення монтажу виробів та створення візуального оформлення.


Коментарі (0)
avatar