реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Віфлеємська ікона Божої Матері як подарунок

Віфлеємська ікона Божої Матері як подарунок овіяна численними переказами та легендами. Назву Одигітрії, що вказує шлях, вона отримала з часів, коли, ймовірно, перебувала в монастирі Одігон, у період, коли скіфи спробували захопити Константинополь. За другою версією назву путівниця ікона отримала з моменту приїзду імператорської дочки Анни на територію Русі. Її привезла з собою Порфірородна, яка прямувала до Чернігова, щоб зустрітися зі своїм нареченим.

Краса та багатозначність образу

Віфлеємська ікона Богородиці в її унікальному зображенні знаходиться в храмі Різдва Христового і вшановується мільйонами православних віруючих у всьому світі. Чудотворні особливості з'явилися біля образу, завдяки близькій прихильності до місця, де народився Син Божий і молитвам численних віруючих, які прибували до храму з усіх куточків планети. Віфлеємська ікона Божої Матері як подарунок
Передбачається, що писав Одигітрію майстер, який мав різні техніки іконопису.
На ній зображена до пояса Богородиця. У неї на лівій руці, як на престолі, сидить Ісус із державою, символом царської влади, що благословляє правою рукою тих, хто молиться, а Богородиця, в сяючому золотому вбранні, вказує правою рукою на свого сина, як на єдиний шлях до порятунку віруючих.
Ікона Богоматері Віфлеємська зображує щасливу матір, в посмішці якої – ніжність та нескінченне кохання. Її можна подарувати жінці будь-якого віку, щоб принести в будинок добробут та здоров'я, завагітніти та народити здорову дитину, зміцнити шлюб та вирішити наявні життєві проблеми.

Корисний подарунок

В інтернет-магазині Дарунок за посиланням  https://darunok.ua/ua/catalog/ikony-bozhiej-materi/icona-vifleemskaya/ можна придбати або замовити шанований православними Образ Пресвятої Богородиці, щоб підносити молитви і просити про заступництво для віруючих. Ікона з усміхненою Богоматір'ю дарує:

  • захист від ворога та злих наклепів;
  • міцне здоров'я, одужання від поранень, хвороб та згубних уподобань;
  • настання вагітності та успішний дозвіл від тягаря;
  • набуття фінансової стабільності, щастя в сімейному житті;
  • втіха у втратах, життєвих тяготах та печалі;
  • оберігання від війни, природних катаклізмів та епідемій.

Богородиця наставляє на правильний шлях і зміцнює у вірі, дає необхідне для набуття спасіння. Магазин пропонує образи, виконані в різних техніках, пропонує акцентувати увагу на красі виконаного у грецькій техніці, виготовленого зі срібла.

У магазині Дарунок працюють ввічливі та компетентні продавці-консультанти, вони допоможуть вирішити сумніви покупця щодо правильності вибору. В асортименті пропозицій є ікони грецького та італійського виробництва. Вартість розумна, якість відмінна, покупки вибирають із широкого асортименту, і доставляють у зручний час.
Образ можна придбати і для власних потреб, щоб щиро молитися про послання заступництва.
У складні часи, Україна та її населення, як ніколи потребує заступництва Пресвятої Богоматері. Інтернет-магазин пропонує придбати ікону з усміхненою Богоматір'ю для розміщення в червоному кутку свого житла, піднесення молитов або перепоручення її милості рідних і близьких.


Коментарі (0)
avatar