реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Види штучних зубів: чим замінити втрачений зуб?

Протезування за сучасними методиками стало чи не єдиним шляхом відновлення зубного ряду. Процедура дозволяє відновити жувальні функції та повернути посмішці природну естетику. На сьогодні існують різні види штучних зубів, дізнатися про які можна, натиснувши на цей link. Тут є все для розуміння вибору протезів та способів встановлення. Переваги стоматологічного протезування різноманітні: довговічність, надійність, якість та високий відсоток приживання.

Переваги штучних імплантатів: що об’єднує всі типи зубних протезів?

Найчастіше до втрати природних зубів призводить відсутність правильної гігієни ротової порожнини, травмування тканин та генетична схильність. На перший погляд може здатися, що втрата одного зуба не вплине на жувальні функції, але це не так. Сусідні зуби часто зміщуються, через що змінюється функціональне навантаження; далі можуть з'явитися захворювання зубів та ясен, відмирання тканин. Своєчасне встановлення штучних зубів цьому запобігає. Протезування є виправданим рішенням при відсутності одного або декількох зубів.

Переваги штучних імплантатів:

  • висока ефективність при різноманітних дефектах зубів;
  • швидкість встановлення;
  • повернення природної посмішки, відновлення естетики;
  • відновлення жувальної функції;
  • можливість корекції та заміни протеза в разі необхідності.

Фахівці в стоматологічних клініках відповідають на всі питання пацієнтів під час діагностики. Дізнатися відносно вартості того чи іншого імпланту, доступних різновидів та вибору найбільш зручного виробу можна тільки у хірурга-імплантолога.

Різновиди штучних імплантів для протезування

Є різні характеристики, за якими імпланти розрізняються між собою: кріплення, будова, товщина тощо. Вибір типу протезу залежить від стану здоров’я пацієнта та його ротової порожнини. На прикладі змінного протезування приведемо найбільш популярні типи імплантів:

  • З акрилової пластмаси. Штучні зуби з пластмаси бувають повними та частковими. Імплантати з якісного акрилу мають природні відтінки, що відповідають природному кольору ясен. Часткові протези фіксуються кламерами, які нагадують гачки з дроту для охоплення опор та збережених зубів. Повні імпланти фіксуються за допомогою замикаючих клапанів. Пластмасові зуби зазвичай мають великий розмір та можуть впливати на вимовляння слів.
  • Нейлонові. Цей різновид імплантатів є гіпоалергенним і використовується зазвичай при частковому та одиночному відновленні. Нейлонові імпланти повертають функціональність, вирівнюють тиск, виглядають більш естетично, ніж пластикові аналоги. Протези відрізняються м’якістю, до того ж не викликають дискомфорт у пацієнтів. Недоліки нейлонових протезів вважаються незначним – можливе просідання в процесі експлуатації.
  • Бюгельні. Основна складова протезів даного типу – металокераміка. На металевий каркас встановлюють нейлоновий базис або рожеву пластмасу з фіксованими протезами. Цей тип протезування назначається лікарем у разі часткової відсутності зубів. За жувальною функцією бюгельні протези переважають над нейлоновими та пластиковими. Вироби встановлюють з більш ніж п'ятирічною гарантією надійного користування. Серед недоліків для пацієнтів можна виділити лише високу вартість виробів.

Підібрати найбільш прийнятний варіант протезування допоможе профільний лікар – хірург-імплантолог. Вибір залежить від потреб кожного пацієнта, враховуючи стан ротової порожнини та здоров'я в цілому. Тож спочатку доведеться записатися на прийом до лікаря для діагностики та консультування.






Коментарі (0)
avatar