реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Справжній прорив у світі портативних приставок

Портативні ігрові приставки – один із найбажаніших атрибутів геймера. Більшість ігроманів хочуть отримувати нові емоції, не обмежуючи себе десктопними іграми або класичними консолями. У 2023-му році багато поціновувачів портативних консолей чекали на новинку від американських розробників. Дійсно, Valve Steam Deck стала справжнім проривом у світі ігрової індустрії, аналогів якої не з'явиться у вільному доступі ще багато років.

 

Чим актуальна серія Steam Deck?

Американський бренд Valve – доволі молода компанія, яка на ринку ігрової індустрії вже встигла себе добре зарекомендувати. Торгова марка є розробником програмного забезпечення для десктопних ігор із широким охопленням. Серед найвідоміших продуктів компанії: ігри Dota, L4D, серія шутерів Counter-Strike і Half-Life. З огляду на такий «багатий послужний список», не дивно, що розроблена ними консоль очікувалася мільйонами геймерів по всьому світу.

 

В Україні, одним з перших отримав партію новеньких консолей Retromagaz, який спеціалізується на унікальній та вузькоспеціалізованій техніці. Тому його клієнти вже протестували Steam Deck, і назвали основні переваги портативної консолі: 

  • випуск моделі серії одразу в двох комплектаціях;
  • попередньо встановлений потужний процесор від AMD;
  • швидка робота вбудованого SSD;
  • можливість компенсації маленького накопичувача за рахунок карти пам'яті;
  • широкий асортимент актуальних ігор та інше.

 

Продуманість усіх деталей – вразила багатьох поціновувачів консолі. На відміну від свого головного конкурента PSP, консоль є моноблочною – і від цього зовсім не програє. Модель відмінно захищена, має щільний і добре зібраний корпус. Консоль зручно тримати як широкій чоловічій руці, так і невеликій руці підлітка. Також вражає великий екран у 7 дюймів з чіткою якістю зображення. Дисплей від Nintendo Switch, що раніше вважався еталонним, тепер помітно програє новинці від американського Valve.

Особливості операційної системи

По-справжньому проривним рішенням стало розблокування ОС для користувачів. За замовчуванням, на всій продукції Steam Deck встановлена операційна система з унікальною оболонкою SteamOS Holo 3.3. Опціонально ж, виробник дозволив змінювати її на Windows або Linux. А це відкриває нові можливості для «важких» і неоптимізованих під стокову версію ігор.


Коментарі (0)
avatar