реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Сезонний попит на приватні будинки та дачі

Заміський будинок дозволяє жити далеко від міського шуму, милуватися не типовими багатоповерхівками, а природою. Разом з житлом ви отримуєте подвір'я, можливість поставити альтанку з мангалом, гойдалку та навіть басейн. Покупку найчастіше відкладають до весни-літа, коли простіше виїхати на огляд та й переїзд у теплий час організувати зручніше. Рієлтори знають, коли найкраще переглядати будинок для покупки та на що звертати увагу.

 

З чого розпочати пошук приватного будинку

Вибір житла багатьох лякає саме невизначеністю. Це як гра у ВІП Казино — можна зірвати куш, а можна програти. Велика різноманітність пропозицій, думки плутаються і складно ухвалити рішення. Розраховувати на одну інтуїцію не можна, оскільки спонтанна покупка може призвести до сильного розчарування.

Що потрібно вирішити для себе перед вибором будинку чи дачі:

  • ринок житла — новий чи вторинний;
  • вид нерухомості — будинок, ділянка;
  • Мета купівлі — літній відпочинок, постійне житло, інвестиція.

Від відповідей залежить подальший вибір варіантів. Нову споруду потрібно буде доопрацьовувати, зате оскільки хочеться вам. Вторинне житло може вимагати перероблення, особливо, якщо відсутні всі комунікації. Для літнього відпочинку досить мінімальних умов, а ось жити постійно в холодному будинку зі зручностями на вулиці ви навряд чи захочете.

 

П'ять головних пунктів при купівлі приватного будинку

  1. Розташування. Заміська ділянка повинна знаходитись поблизу транспортного сполучення з містом, але не на самій дорозі. Дізнайтеся, чи пробки бувають, якщо вам доведеться часто їздити на роботу. Дорога вулицею має бути асфальтованою, інакше в сезон дощів поїздка чи похід у магазин проходитиме через болото.
  2. Каналізація. Котеджі можуть бути оснащені вбиральнями в приміщенні, але у вигляді септика або вигрібної ями. Потрібне регулярне чищення фахівцями, а це додаткові витрати.
  3. Технологія будівництва. Бюджетні будинки стоять із газоблоку з утепленням пінополістиролом, але є й старі будинки з глини та цегли. Котеджі часто будують із дерева.
  4. Перевірка. Важливо перевірити з юристами документи на будинок та землю, оплату за комунікації (газ, вода, електроенергія). Чи є перебої з водою, чи достатня напруга у мережі, особливо у зимовий період. Для цього краще поспілкуватись із сусідами.
  5. Ідеальний час. Для огляду будинку, території, доріг та всієї місцевості підходить рання весна, глибока осінь та безсніжна зима. Влітку зелень та квіти декорують недоліки, тому складно оцінити усі можливі мінуси.





Коментарі (0)
avatar