реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Подарункові шахи, які не соромно подарувати гросмейстеру

Шахи — найвідоміша настільна гра у світі, яка існує понад 1500 років. Вона не старіє і далі знаходить справжніх шанувальників попри появу онлайн-аналогів. Щорічно проводяться чемпіонати серед дорослих і юніорів, які вивчають правила та стратегії гри в шахових школах і клубах. Їхні випускники нерідко стають гросмейстерами, для яких найкращий подарунок на день народження — це ексклюзивні шахи.

Які подарувати елітні шахи

Звичайний набір шахів виготовляється у стандартному дизайні, який має назву «стаунтон». Колекційні дорогі шахи — це зовсім інша річ. Їхній дизайн розробляється на честь вигаданих і реальних історичних битв. Наприклад, у магазині FAMA ви можете купити шахи на подарунок із фігурами, які мають вигляд:

  • лицарів;
  • лучників;
  • спартанських воїнів;
  • армії Наполеона Бонапарта;
  • козаків і польського війська;
  • римських завойовників;
  • богів давньогрецької міфології;
  • відомих героїв з епохи Стародавнього Риму та Китаю;
  • персонажів із класичної літератури тощо.

Дорогі шахи з історичним дизайном — це не реконструкція битв минулого. Вони створені для естетичного задоволення і не допускаються Міжнародною федерацією до офіційних ігор.

Сувенірні шахи з оригінальним дизайном 

Стилізовані шахові фігури — це мініатюрна копія відомих персонажів. Виробники докладно розробляють їхню форму й кольори, використовують різні техніки у виготовленні та декоруванні поверхні. Замість стандартних білих і чорних фігур на полі можуть опинитися Наполеон та Жозефіна, Посейдон з Афіною, Дон Кіхот зі своїм вірним супутником із твору Мігеля де Сервантеса.

Подарункові шахи, які не соромно подарувати гросмейстеру

Набір шахів купити можна з ігровою дошкою чи коробом з дошкою і висувним ящиком для зберігання фігур. У класичних комплектах клітинки ігрової дошки мають чорне і біле забарвлення, а в сувенірних вони можуть бути будь-яких відтінків. Виробники виготовляють подарункові шахи з ігровою дошкою з дерева чи металу. Її поверхню ламінують, покривають тонким шаром справжнього золота чи срібла, гравіюють та інкрустують.

Як купити елітні шахи у подарунок в Україні

Ексклюзивні набори з рідкісних і дорогоцінних матеріалів виготовляють на замовлення Renzo Romagnoli, Arca Horn та інші виробники зі світовим ім’ям. Про їх купівлю потрібно потурбуватися завчасно.

Якщо вам терміново потрібно шахи купити в подарунок, завітайте до інтернет-магазину FAMA чи відвідайте шоурум за адресою: Київ, вул. О. Гончара, 52 (вхід з двору), 2-й під’їзд, офіс 81. Вам запропонують дорогі шахи та подарункову книжку про цю королівську гру, історичні віхи її розвитку, перших професійних шахістів і легендарні партії, якими зацікавиться навіть гросмейстер.


Коментарі (0)
avatar