реклама партнерів:
Головна › Новини › 

Які особливості має муфта на мотоблок і коли потрібно міняти паливний бак

Незалежно від пори року, малогабаритні трактори - незамінні помічники в господарстві. Але, як буває з технікою, іноді трапляються поломки, і добре коли це незначна проблема, яку можна вирішити самостійно. Але якщо виникли неполадки з муфтой зчеплення або паливний бак мотоблока втратив герметичність - необхідна заміна. У цій статті ми коротко розповімо вам про особливості роботи, види та вибір даних деталей для агротехніки.

Зчеплення - важливий компонент трансмісії

Це багатофункціональний вузол, що забезпечує передачу крутного моменту, приєднує і від'єднує мотор з редуктором під час перемикання швидкості, допомагає зупинці і старту руху агрегату. Зчеплення до мотоблока буває декількох видів:

  • центрове — встановлюється на техніку з автоматичною КПП, одне з найвимогливіших у догляді;
  • ремінне — просто обслуговувати і має доступну ціну, але потребує частої заміни ременя, тому такий варіант встановлюють на агрегати легкого і середнього класу;
  • дискове — зчеплення більш складне і ставиться на мотоблоки з двигунами потужністю до 17 к. с.;
  • механічне - найпопулярніше, оскільки має довговічну і надійну конструкцію.

У кожного з цих видів є свої переваги і недоліки, відповідно, і причини поломок можуть бути різними. Наприклад, сухі дискові механізми пробуксовують через забруднення, а в пасових — швидке зношування троса або шківа. Якщо хочете, щоб трансмісія слугувала якомога довше, необхідно стежити за плавним перемиканням швидкості, а також уникати положення важеля в проміжному стані.

Вибираючи новий вузол, потрібно враховувати його сумісність з мототехнікою — чи підходить він на вашу модель агрегату, на яку потужність розрахований, його розміри. Також, якщо потрібна муфта на мотоблок, краще віддати перевагу відомим компаніям. Наприклад, інтернет-магазин Motoblok-TATA поставляє якісні деталі для мінісільгосптехніки, на мото-, електро- і садову техніку.

Що робити, якщо пошкоджено бак мотоблока

Що робити, якщо пошкоджено бак мотоблока

Це якраз та частина техніки, з якою вкрай рідко відбуваються неполадки, і головною проблемою буває втрата герметичності або цілісності корпусу через механічні ушкодження, розхитування кріплень у процесі тривалої експлуатації. Оскільки йдеться про горючі матеріали, то, якщо резервуар пошкоджений, необхідно якнайшвидше провести його заміну. На сайті інтернет-магазину https://motoblok-tata.com.ua представлений великий вибір баків мотоблока для дизельних і бензинових агрегатів, відрізняються вони не тільки за видом палива, що використовується, а й за матеріалом, з якого виготовлені — він повинен бути ударостійкий, оскільки резервуар не має додаткового захисту. У каталозі Motoblok-TATA є бензобаки на мотоблок зі сталі та пластику, другий варіант дешевший, перший — стійкий до механічних пошкоджень.

Також важливим фактором вибору є об'єм. Підбирати цю деталь необхідно відповідно до моделі та технічної документації агрегату, враховуйте і те, що чим вища потужність мотоблока, тим більше літрів палива йому потрібно.

Крім широкого асортименту, Motoblok-TATA надає 12 днів гарантії на товари і можливість обміну, в разі, якщо деталь не підійшла, доставка здійснюється по всіх населених пунктах України.

Автор: Степаненко Ігор Олександрович (експерт Motoblok-Tata).


Коментарі (0)
avatar