реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

ЗСУ можуть почати контрнаступ

Наступ армії російської федерації на Донбасі може наближатися до кульмінації. Україна має можливості перехопити ініціативу і розпочати контрнаступ.

Про це повідомили аналітики Інституту вивчення війни.

Темпи російських наступальних операцій по всій території воєнних дій сповільнилися за останні тижні. А російські джерела все більше не впевнені у здатності російських військових утримати ініціативу навколо Бахмута

Експерти зазначають, що ЗСУ, ймовірно, провели локальну контратаку на південний захід від Бахмута.

«Україна має всі можливості для того, щоб перехопити ініціативу і розпочати контрнаступ на критично важливих ділянках нинішньої лінії фронту», – зазначили аналітики.

Масові втрати російських військ у районі Вугледара серйозно послаблюють російський наступальний потенціал у Донецькій області.

«Спеціальне відновлення існуючих підрозділів для розгортання під Вугледаром, а також очевидне створення підбригадних ешелонованих спеціальних формувань, свідчить про те, що бойові можливості росії на заході Донецької області значно погіршилися», – додали в інституті.Теги:Інститут вивчення війни, російсько - українська війна, ЗСУ, Бахмут, контрнаступ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar