реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Зібрати васалів допомагає Пекін

Щоб зібрати міжнародну масовку на трибуні Мавзолею під час параду на 9 травня Кремлю довелось вдатися до дипломатичної «спецоперації» і допомоги Китаю і Ірану. Ще станом на ранок 8 травня свою участь в путінському параді підтверджував тільки Президент Киргизстану. Це був суцільний сором і ганьба. І от раптом вдень 8 травня заявилась інформація що до Москви на святкування 9 травня все ж таки приїдуть лідери центральноазійських країн, Беларусі і Вірменії. На центральноазійських президентів, як кажуть, тиснув Пекін, а на Прем’єр-міністра Вірменії Пашиняна – нібито впливав Тегеран. Про це повідомляють російські (прокремлівські!) телеграм-канали.

Дожилися в Кремлі. Не можуть самі забезпечити присутність на своїх урочистостях навіть нібито своїх союзників по ОДКБ та іншим пострадянським структурам. Доводиться «челом бити» Пекіну і Тегерану. Приниження Москви продовжується.

Анонімні джерела також повідомляють ще одну специфічну версію про те, чому Кремлю терміново знадобилась міжнародна масовка на трибуні Мавзолею. Кажуть, що Путін дуже боїться замаху під час параду і вважає, що у разі присутності навколо нього високих закордонних гостей, ризики замаху або диверсій проти нього будуть менше.

Цікаво - за скільки «продав» Путіну свій візит до Москви Лукашенко? Напередодні повідомляли, що він нібито захворів. І тут раптом одужав. Яке диво!

І що Путін пообіцяв Китаю і Ірану за допомогу в організації «міжнародної масовки» на Мавзолеї, а також своїм «гостям», яких примусили приїхати на путінське «побєдобесіє»? Російські джерела повідомляють, що президенту Киргизстана Путін пообіцяв свій візит до цієї країни, Але, думаю, і тут без фінансової компенсації не обійшлося.

До речі, лідерів центральноазійських країн чекають 16 травня в Пекіні. І на цей саміт Росію не запрошують. У Центральної Азії з’явився новий патрон і опікун. Кремлю самому вже доводиться звертатися за допомогою до Китаю.

Володимир ФЕСЕНКОТеги:широка війна, Москва- Пекін, 9 травня, Володимир Фесенко


Читайте також


Коментарі (0)
avatar