реклама партнерів:
Головна › Новини › Анонси подій

Журналістів звуть на "Дивограй"

Ми раді запросити вас на презентацію першого офіційного ліцензійного компакт-диску ансамблю «Дивограй».
Основа колективу – Андрій Терещенко та Сергій Галамага. Саме вони свого часу вирішили створити справжній ЕСТРАДНИЙ колектив з опорою на мелодійність музичних груп 70-х років, поєднуючи це з сучасним звучанням та аранжуванням. На думку учасників ансамблю, справжня естрада – це не переспів чужих пісень під «мінуса з Інтернету», а кропітка робота по створенню пісень, які надовго запам’ятаються слухачеві.

Ансамбль «Дивограй» - єдиний в місті, який самостійно здебільшого пише пісні самостійно, створює аранжування з «живими» інструментами та відтворює багатоголосся.

Частина пісень належить авторству чернігівських митців – М.Збарацькому, П.Зубу, Г.Голишу тощо. Деякі твори мають народну основу.

Анотацію до диску написав заслужений артист Росії Валерій Ярушин ( група «Аріель»), з яким у «Дивограя» спільне фолк-рокове коріння та давні стосунки.

Тож очікуємо на вас 16 грудня о 14.00 в Художньому музеї. Презентація разом з концертною частиною триватиме до однієї години.
Представникам мас-медіа будуть роздані преc-релізи та компакт-диски на згадку про цю подію.Теги:художній музей, дивограй, Чернігів, Терещенко, естрада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar