реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Зеленського попередили про зраду

19 вересня під Офісом Президента України зібралося більше трьох тисяч людей, які вимагали у Володимира Зеленського не допустити жодних кроків, що призведуть до поразки нашої держави у війні з Росією. Спочатку активістів намагалися не пустити під ОП,безглуздо пояснюючі,що Офіс,буцімто,заміновано(!!!)

Організатором акції виступила об’єднана неформальна коаліція громадських організацій (зокрема, громадсько-політичний рух «Межа», «Відсіч», МНК, Вільні Люди, «Захисти Україну!», УНСО та ін.), науковців, експертів, військових, волонтерів, дипломатів.

Ключова вимога акції - не погоджуватися на жодну з «формул врегулювання ситуації на Донбасі», що просуває Росія, зокрема, «формулу Штайнмаєра», яка передбачає автономію ОРДЛО, вибори під дулами місцевих терористів та російських окупантів, амністію для злочинців з так званих «ДНР» та «ЛНР».

Натомість активісти озвучили єдиний прийнятний формат – формулу перемоги, який повинен бути основою для української влади на всіх міжнародних переговорах. Формула включає 10 пунктів зі звернення до Президента «Не допустимо капітуляції!», яке почали поширювати 17 вересня. Звернення за два дні підтримали понад 1000 осіб, серед яких – Володимир Балух, Михайло Басараб, Володимир Василенко, Ігор Мазур, Мирослав Гай, Володимир Огризко, Михайло Іллєнко та ін.

Українська формула перемоги, на думку активістів, є такою:
1. Агресія Росії, а не “громадянський конфлікт” в Україні.
2. Питання повернення Криму має розглядатися тільки разом з питанням Донбасу.
3. Кремль повинен звільнити з в’язниць всіх українців.
4. Ні виборам на окупованих територіях.
5. Окупанти мають піти з України без будь-яких умов.
6. Україна має відновити контроль над всім кордоном.
7. Ні особливому статусу для окупованих територій.
8. Амністія бойовиків, які вбивали і катували українців, є неприпустимою.
9. Росія несе відповідальність за війну проти України. Україна повинна вимагати відшкодування збитків.
10. Україна буде членом НАТО і ЄС.

Активісти вивели цю формулу на фанерному полотні великого розміру, щоб його було добре видно з Офісу Президента. Наостанок учасник російсько-української війни Павло Білоус попередив владу, що застосування “формули Штайнмаєра” дорівнює державній зраді й карається 111 статтею ККУ.Теги:російсько - українська війна, формула Штайнмайєра, капітуляція України, перемога Зеленського


Читайте такожКоментарі (0)
avatar