реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА
Заводи мінеральних вод захоплюють рейдери влади
16-Лис-12 1177 0.0 0
На прохання Журналістського фонду розміщуємо наївне звернення до влади іноземної компанії.

Відкритий лист

Президенту України Віктору Януковичу, Прем'єр-міністру України Миколі Азарову, голові Державної податкової служби України Олександру Клименку

Шановні Вікторе Федоровичу, Миколо Яновичу, Олександре Вікторовичу!

Колектив компанії IDS Group Ukraine закликає Вас негайно втрутитися в ситуацію, яка відбувається з нашим підприємством. Спроба рейдерського захоплення Моршинського, Миргородського та Трускавецького заводів є грубим порушенням Українського законодавства. Колектив компанії просить Вас зупинити свавілля чиновників, інакше міжнародні акціонери компанії з Європейського союзу, Великобританії та Сполучених штатів будуть змушені подати проти Державної податкової служби України позови до судів своїх країн.

Компанія IDS Group Ukraine є великим і відповідальним платником податків. За 2011 рік компанія сплатила понад 211 млн податків і зборів. Вже за перші 6 місяців 2012 року відрахування склали понад 140 млн грн.

Компанія входить до складу міжнародної групи IDS Borjomi International, яка розпочала свою діяльність в 1997 році при фінансуванні Європейського банку реконструкції та розвитку та Світового банку. У 2002 році ЄБРР визнав IDS Borjomi International найпрозорішою компанією Східної Європи. Акціонерами компанії є резиденти з Європи, Великобританії та Сполучених Штатів Америки, а значить, протиправні дії проти нашої компанії будуть вкрай негативно оцінені міжнародною бізнес спільнотою, і значною мірою зруйнують ті зусилля з поліпшення інвестиційного клімату України, які Ви вживаєте.

В даний час наші заводи в Моршині, Миргороді та Трускавці піддаються рейдерській атаці. Формальним приводом до арешту активів і рахунків та подальшому захопленню підприємств є надумані рішення податкової міліції та районних судів у Львівській та Полтавській областях. Відповідні рішення санкціоновані старшим слідчим податкової міліції Полтавської області Серяковим, суддею Київського районного суду м. Полтави Кузіної, прокурором Львівської області Василенко, суддею Сихівського районного суду Львівської області Борейко. Без здійснення належних дослідчих дій і з порушенням встановлених законом процедур порушуються кримінальні справи, проводяться обшуки в офісах і будинках керівників заводів.

На даний момент робота Миргородського заводу вже повністю зупинена. А це одне з ключових підприємств регіону, що було підтверджено візитом Миколи Азарова в серпні 2012. На черзі - Моршинський завод. Таким чином, близько 700 сімей у Львівській та Полтавській областях позбулися стабільної високооплачуваної роботи і засобів до існування, а державний і місцеві бюджети несуть невиправдані збитки. Як наслідок зупинки роботи заводів без роботи залишаться понад 3500 осіб, що працюють у різних підрозділах IDS Group Ukraine.

Закликаємо Вас негайно зупинити свавілля контролюючих органів і повернути колективу підприємства право на працю, на гідну заробітну плату та можливість утримувати свої сім'ї. За ситуацією в Україні пильно стежать наші міжнародні акціонери, які, в разі продовження протиправних дій проти підприємств групи в Україні, будуть змушені подати на дії Державної податкової служби позови до судів своїх країн.

З повагою,
Колектив компанії IDS Group Ukraine

420 співробітників Моршинського та Трускавецького заводів мінеральних вод (Львівська область) і 280 співробітників Миргородського заводу мінеральних вод (Полтавська область) вийшли на одночасний мітинг захищати свої робочі місця, які вже постраждали від свавілля податкової міліції та судів у Львівській та Полтавській областях.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:азаров, Миргород, Моршинська, Трускавецька, рейдерство


Читайте такожКоментарі (0)
avatar