реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Зарплата головного енергетика - 3,5 мільйона гривень

Голова правління АТ «Чернігівобленерго» Михайло Ільницький у 2020 році отримав 3 мільйони 541 тисячу гривень заробітної плати. Інформація про це розміщена в Єдиному державному реєстрі декларацій.

В АТ «Чернігівобленерго» головний енергетик області отримав 2 мільйони 144 тисячі 308 гривень зарплати. 632 тисячі 615 гривень – зарплата за сумісництвом у ТОВ «Луганське енергетичне об’єднання». 764 тисячі 930 гривень – зарплата за сумісництвом у ПАТ «Підприємство з експлуатації електричних мереж Центральна енергетична компанія».

Джерело: cheline.com.ua

Президент Чернігівської регіональної торгово - промислової палати Костянтин Іванов: "Приватне, офф-шорне АТ Обленерго. Монополіст.
Приписало 63 млн грн у Звіт виконання інвестиційної Програми 2019. А це недоплачені кошти на поліпшення інфраструктури Чернігівщини.
Споживачи Чернігівщини накидали ті 63 млн із своїх кишень, і куди пішли ті 63 млн?
Мені не жаль грошей і любої достойної зп за гарну роботу.
Але...
З 01.01.21 Чернігівобленерго плату за свої послуги підвищило. Інвестиційний План поліпшення енергоінфраструктури Чернігівщини не виконує.
Монополіст.
Не в коняку корм (зп) із наших кишень.Теги:монополія комунальників, офшор, олігархат, Чернігівобленерго, Костянтин Іванов


Читайте такожКоментарі (0)
avatar