реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Заочно судитимуть окупанта

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця рф за фактом порушення законів та звичаїв війни.

За даними слідства, у березні 2022 року під час тимчасової окупації села Деснянка Чернігівського району військовослужбовці зс рф, погрожуючи зброєю, незаконно затримали та вивезли на броньованому автомобілі в невідомому напрямку трьох місцевих мешканців.

З метою отримання відомостей про осіб, які співпрацюють із ЗСУ та передають інформацію про місцезнаходження особового складу та ворожої техніки рф, обвинувачений спільно з іншими військовими держави-агресора, застосовували до потерпілих упродовж двох годин фізичну силу. При цьому наносили численні удари металевою кувалдою по тілу. Потім окупанти помістили цивільних осіб до погребу, де вони перебували до наступного ранку.

Відповідно до норм міжнародного гуманітарного права, застосування катування або нелюдського поводження щодо цивільних осіб заборонено.

За матеріалами Чернігівської обласної прокуратуриТеги:прокуратура Чернігівської області, російсько - українська війна, село Деснянка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar