реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

З-під Дебальцево до Чернігова

Бійці чернігівського зведеного загону міліції з Чернігова зранку 23 лютого повернулися додому після виходу з оточення з під Дебальцевого.

Зустрічати чернігівських міліціонерів з зони АТО крім родичів прийшли також голова обласної ради Микола Зверєв, народний депутат Олександр Кодола, в.о. начальника чернігівського УМВС Вадим Філашкін. Про це розповів сайт ПіК

Як повідомляв ПіК, більше 50 чоловік із зведеного загону чернігівських міліціонерів приймав безпосередню участь у бойових діях в Дебальцево.

Станом на ранок 18 лютого чернігівські міліціонери на чолі з в. о. заступника начальника облуправління міліції — начальником міліції громадської безпеки підполковником Едуардом Альохіним вийшли з оточення. Кілька бійців при цьому отримали поранення.

Додамо, що на чергову ротацію чернігівські міліцонери вирушили 6 лютого. Це понад півсотні бійців різних підрозділів, відділів і служб УМВС та райвідділів міліції. В загоні в основному правоохоронці, які не вперше поїхали на Донбас.Теги:УМВС в Чернігівській області, батальйон Чернігів, Микола Звєрєв, Дебальцево, російсько- українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar