Головна › Новини › Анонси подій
З'їзд вимушених переселенців з Криму
17-Трав-14 1349 0.0 0
23 травня 2014 р. в Києві відбудеться І Всеукраїнський з’їзд вимушених переселенців з Криму. В заході візьмуть участь представники громадських організацій, котрі опікуються проблемами переселенців з Криму, та делегати від осередків компактного проживання переселенців.

Захід проводиться за підтримки Адміністрації Президента України. До Організаційного комітету з’їзду входять представники громадських організацій «Союз вимушених переселенців», «Український дім», «Альменда», ініціативних груп «Кримська діаспора», «КримSOS» і «Кримська хвиля», благодійних фондів «Біженці з Криму», «Кримські біженці», «Український Крим», місць компактного проживання вимушених переселенців та інших структур. Фонд «Відкритий діалог» виступає інформаційним партнером з'їзду.

Метою заходу є розробка пропозицій для органів центральної влади та місцевого самоврядування України, міжнародних організацій щодо вирішення проблем вимушених переселенців з Криму та консолідація зусиль кримчан, які були змушені виїхати на материкову частину країни. На з'їзді працюватиме кілька робочих груп, присвячених юридичним, економічним, соціальним проблемам переселенців. Участь у робочих групах візьмуть делегати від громадських організацій, фондів та ініціативних груп, які займаються вирішенням проблем вимушених переселенців, а також представники громад кримських переселенців, які компактно проживають на території материкової України. Також до участі у заході запрошені народні депутати України, представники органів виконавчої влади та органів самоврядування.

Час і місце проведення І Всеукраїнського з'їзду вимушених переселенців:

23 травня 2014, м. Київ, Національний університет «Києво-Могилянська академія», вул. Сковороди, 2 (ст. м. «Контрактова площа»).

Початок реєстрації делегатів та учасників з'їзду: 10:00

Початок роботи з'їзду: 11:00


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:кримські татари, переселенці, Україна - Росія, російська окупація, Крим


Читайте такожКоментарі (0)
avatar