реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

З Днем каракулів!

З усіх можливих нагод, пов'язаних з 27 березня в календарі, я обрала Міжнародний день каракулів. Бо і справді люблю оцей процес, який і пов'язують зі словом "каракулі". Ось яке найпоширеніше пояснення: "Це День, який присвячений радості спонтанного малювання чи писання. Він закликає людей різного віку почути свою внутрішню дитину і дати волю її уяві, створивши на папері чудернацькі каракулі" .

Так і є. Наприклад, десь півроку тому, коли я каракуляла цей малюночок, то настрій був відповідний. (Все шукала, коли б його доречно використати, і от цей день настав).

До слова, один із геніїв сучасного мистецтва - Іван Марчук - заснував абсолютно новий стиль - пльонтанізму» (таку назву митець жартома дав своєму стилю — від слів «плести», «пльонтати»:
Ні в якому разі не ставлю свої каракулі поруч із роботами великого Майстра. Але назва Пльотанизм - ну дуже вже красива.

Ірина ЛОМОНОС

ПС з відкинутих сьогодні приводів були ще День нефролога (особисто потрібний мені фахівець), День театру (причетна лише як гладачка) чи Міжнародний день віскі (нууу, я по настоянках ) . Тому - з Днем каракулів!Теги:Іван Марчук, Щоденники, Ірина Ломонос


Читайте такожКоментарі (0)
avatar