реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Вперше лісові браконьєри сядуть

Чернігівською місцевою прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки дерев, що заподіло істотну шкоду інтересам держави (ст. 246 КК України). Про це повідомила прес- служба обласної прокуратури.

Незважаючи на невизнання обвинуваченими своєї вини, прокурор, зайнявши принципову процесуальну позицію, в судовому засіданні надав беззаперечні докази, що доводять висунуте обвинувачення.

Встановлено, що в липні 2015 року зловмисники, перебуваючи на території лісового фонду Державного підприємства «Чернігівське лісове господарство» умисно, порушуючи встановлений порядок охорони, раціонального використання та відтворення лісу, без лісорубного квитка здійснили незаконну порубку 18 дерев, в тому числі й особливо цінних порід.

Внаслідок таких протиправних дій інтересам державного лісового господарства заподіяно шкоду на суму понад 127 тис грн.

Вироком суду обвинувачених визнано винними у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді арешту на строк – 5 та 3 місяці відповідно.

На користь держави задоволено цивільний позов прокурора про відшкодування заподіяних збитків.Теги:вирубка лісу, прокуратура в Чернігівській області


Читайте такожКоментарі (0)
avatar