Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Володимир Ступак та Валерій Сарана очолили списки Чернігівської УНП
04-Жов-10 1073 3.7 0
Головний критерії для висування кандидатів від Української народної партії на Чернігівщині: вірність Україні та громаді, готовність боротися за інтереси кожного громадянина.
Виборчий список до Чернігівської міської ради очолив депутат нинішнього скликання, голова обласної організації УНП Володимир Ступак.
У першій п’ятірці також – вчений секретар, голова профспілкового комітету Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Сергій Черняков, заступник начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в області Людмила Івашко та підприємець Віктор Терещенко.
Першими в партійних списках до Деснянської та Новозаводської районних рад в місті Чернігові – старший викладач Чернігівського державного технологічного університету Людмила Дудко та директор ПП «Чернігів-Оболонь» Василь Пустовойт.
Партійний список обласної організації УНП до обласної ради очолив голова обласного РУХу часів боротьби за незалежність України, а нині директор Філії Національного військово-історичного музею України «Меморіальний комплекс «Пам’яті Героїв Крут» Валерій Сарана.
Серед його соратників, які балотуються за списками та в одномандатних мажоритарних виборчих округах в облраду, секретар демократичної депутатської групи «Чернігів» у міській раді в 1990-1994 роках, заступник голови обласної організації УНП Сергій Соломаха; голова міської екологічної асоціації «Зелений світ», лікар-гематолог, завідуючий поліклінічним відділенням обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення Іван Осадців; голова обласної організації «Просвіта», головний редактор газети «Сіверщина» Василь Чепурний; просвітянин, головний лікар Рубанської дільничної лікарні Бахмацького району Олег Калиняк; молодіжний громадський активіст, журналіст газети «Сіверщина» Олександр Ясенчук, підприємець з Ічнянщини Тетяна Постернак.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:О. Ясенчук, Осадців, обласна рада, УНП, С. Соломаха, В. Чепурний, Вибори - 2010, В. Ступак


Читайте такожКоментарі (0)
avatar