реклама партнерів:
Головна › Новини › Село

Влада служить латифундистам -- "Свобода"

Руслан Марцінків: «Партія регіонів проштовхує в парламенті законопроєкт в інтересах земельних латифундистів»

Під час обговорення в парламенті 24 жовтня 2013 року проєкту Закону України щодо визначення складу, змісту та порядку погодження документації з землеустрою народний депутат-свободівець Руслан Марцінків повідомив, що, на перший погляд, законопрєктом нібито передбачено упорядкування окремих видів документації із землеустрою. Проте після детального вивчення цього документа фракція ВО
«Свобода» вирішила голосувати проти його ухвалення, до чого закликала инших представників опозиції. Адже до цієї законодавчої ініціятиви є суттєві зауваження.

«Усувається від погодження проєктів землеустроїв управління архітектури, яке є чи не єдиним органом, який сьогодні залишився в підпорядкуванні місцевого самоврядування. Як можна виготовляти проєкт землеустрою в історико-архітектурній зоні, прирородоохоронній, рекреаційних зонах без врахування генеральних планів та містобудівельної документації, а також без врахування наявних мереж?», – наголосив націоналіст.

Народний депутат також зауважив, що суттєво ускладнюється процедура встановлення меж у натурі та виготовлення проєктів землеустрою. «Звертатися треба до центрального органу, який реалізовує державну політику в царині землекористування. Чи буде бабуся з віддаленого села їхати до Києва, щоби отримати такий дозвіл? Звісно, ні», – зазначив Руслан Марцінків.

«Сьогодні інформаційний простір і так рясніє прикладами сваволі держкомземів. Нещодавно був у селі Вертіївка Ніжинського району Чернігівської области, де без жодного відома громади поділили сільське пасовисько, яке споконвічно належало селянам. Громада про це дізналася постфактум, коли прийшли визначати межі в натурі. Тому цей законопроєкт вигідний земельним латифундистам та пройдисвітам від Партії регіонів, а не простим українцям», – заявив народний депутат.

На завершення виступу свободівець апелював до колег по опозиції – представників «Батьківщини» та «УДАРу» – із закликом не голосувати за вказаний законопроєкт і не брати на себе відповідальність за розкрадання землі, яке влаштувала Партія регіонів.

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання «Свобода»Теги:Руслан Марцінків, сільські пасовища, Свобода, Вертіївка, латифундисти


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Ось як... А чого ж Свобода, і у цілому опозиція, промовчали, коли Фірташ "відсудив" у держави 2 млрд. дол.? Чи коли їх спонсори розкрадають державну скарбницю, ОО це не хвилює?!
avatar