реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Вітаємо молоду режисерку Анастасію Кузик із отриманням Президентського гранту!
27-Лют-19 671 0.0 0
Щороку Міністерство культури України проводить конкурс претендентів на отримання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального, музичного, циркового, образотворчого мистецтва для створення і реалізації творчих проектів. Цього року Чернігівський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка висунув кандидатуру молодого режисера Анастасії Кузик на здобуття гранту Президента України для постановки спектаклю на сцені театру.

Анастасія Кузик з 2017 року працює у Чернігівському облмуздрамтеатрі ім. Т.Г.Шевченка на посаді артистки драми. У листопаді 2018 року на «Білій сцені» відбулась прем’єра поставленої нею вистави «Невчасно» за п’єсою Лани Ра, яка була схвально сприйнята глядацькою аудиторією і включена до діючого репертуару театру.

Експертною комісією Мінкультури України щодо надання грантів Президента України молодим діячам у галузі театрального мистецтва на конкурсній основі було прийнято рішення підтримати трьох претендентів на одержання гранту Президента України для створення і реалізації творчих проектів у галузі театрального мистецтва у 2019 році, серед них:

режисер Кузик Анастасія Сергіївна на постановку вистави «Наймичка» за однойменною п’єсою І.Карпенка-Карого на базі Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.

Щиро вітаємо молодого режисера-постановника Анастасію Кузик з визнанням і підтримкою її творчого проекту високопрофесійною експертною комісією та зичимо успішної його реалізації на чернігівській сцені.

#ChernihivTheatre


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:грант, ChernihivTheatre, Театр, Кузик


Читайте такожКоментарі (0)
avatar