Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Виставка Володимира Ємця
03-Квіт-18 456 0.0 0
У Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди 80-річчя народного художника України, почесного громадянина м. Чернігова Володимира Ємця 4 квітня о 15-й годині відбудеться відкриття його персональної виставки живопису і графіки.

Як повідомив музей, на виставці буде представлений широкий жанровий діапазон мистецької палітри художника: портрети найрідніших людей і відомих творчих особистостей – художників Гольбейна і Євгена Кріпа, мистецтвознавців Анатолія Адруга і Світлани Курач, мальовничі краєвиди далекої Швеції і рідної Чернігівщини, натюрморти з посудом, квітами, грибами… Цьому потужному творчому доробку присвячено більш ніж півстоліття щоденної праці митця, відзначеної Орденом Ярослава Мудрого V ступеня, золотою медаллю Академії мистецтв України, преміями ім. А. Куїнджі та ім. М.Коцюбинського.

В експозиції представлено понад 50 творів митця, написаних в 1964-2015 роках і виконаних у техніках олійного живопису та в графічних: олівець, гуаш, сангіна, вугіль, акварель.


Теги:народний художник, Володимир Ємець, Чернігівський художній музей


Читайте такожКоментарі (0)
avatar