реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Випустіть Мендель!
24-Січ-21 1129 5.0 0
Перший брифінг речника нового Президента Байдена, Джен Псакі, відбувся відразу після інавгурації. Щоденне спілкування з пресою, інформування про позицію президента і його графік- це обов’язкова демократична традиція. Свого часу, працюючи речником президента Ющенка, я мала щотижневі відкриті брифінги для преси, нерідко брала на себе інформаційний удар і незручні запитання.

Зараз на Банковій - генії комунікації, які обіцяли країні нову інформаційну політику на лише для суспільства, але і для окупованих територій. Нам обіцяли регулярні брифінги Мендель, Офіс експериментував з комунікаціями, підміняючи живе спілкування відосиками і «Теслою». Але і це закінчилося. Бо коли немає що сказати навіть «Теслі»- ховаються за веселими картинками про ялинку і ковзанку.

Цей тиждень приніс чимало важливих новин,які потребують публічно реакції перших осіб держави. Санкції США проти ряду осіб , публічні заяви керівництва митниці про тиск на бізнес з боку СБУ, криваві розборки в самій службі, журналістське розслідування про корупцію на проекті « Велике будівництво» , кураторством якого пишалася сама Банкова, вбивство 2 українських воїнів в січні , трагедія будинку для літніх людей в Харкові, яка стала можлива через повну відсутність соціальної політики і невиконання закону про соціальні послуги, кадрова чехарда і продовження практики екзотичних призначень за карі очі. Україна - єдина країна в Європі, де не розпочалося вакцинуваня! Можливо, вже і в світі. Бо сьогодні , наприклад, в Єгипті починається масова вакцинація населення. А в нас і досі невідомо, коли і якою вакциною будуть робити щеплення украінцям, і скільки це обійдеться бюджету, і хто на цьому скільки заробить.

На все це- нуль реакції голови ВР, керівника Уряду і Зеленського. Мовчанка затягнулася, хлопці. Хочеться почути вашу реакцію. Випустіть бодай Мендель , нехай з листочка щось зачитає

Ірина ГЕРАЩЕНКО


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Мендель, команда зеленського, інформаційний простір, Ірина Геращенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar