Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Відходять радянські динозаври...
27-Лип-20 895 5.0 0
Прочитав у стрічці, що за поребриком померла Ніна Андрєєва. Відходять динозаври совка. Більшість, мабуть, або забула її, або вже навіть не знає, хто це.

1988 року, у епоху перебудови, весь СРСР просто вибухнув від публікації в газеті "Советская Россия" статті "Не могу поступиться принципами" авторства викладачки якогось ленінградського інституту Андреєвої. Вона наполягала на тому, що перебудова здає надбання радянського народу, що дарма країна відмовляється від класового підходу, що оцінка Сталіна не має бути такою однозначно негативною тощо.

Вона спричинила дискусію. В народі домінувала думка, що це спроба реакційних сил відкату на попередні доперебудовні позиції. З нею переважно не погодилися. І совок продовжував собі радісно рухатися до свого розвалу. Але ця жінка увійшла в історію як приклад реакції.

Думаю, що останніми роками вона мала отримувати задоволення: Росія скочувалася назад, до реабілітації сталінізму, до сталінських практик. І ось тепер вона відійшла. Але справа її живе. Бо совки-кагебісти її продовжують. Путін верзе таку ж теоретичну маячн., як і вона колись.

Юрій ЛУКАНОВ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:сталінізм, Юрій Луканов, радянська епоха


Читайте такожКоментарі (0)
avatar