реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Вибори в окрузі замість убієнного депутата

06-Чер-20 536 0.0 0
Прийнято постанову про призначення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 208 (Чернігівська область) на неділю, 25 жовтня 2020 року разом з черговими місцевими виборами.
Як наголосив Голова ЦВК Олег Діденко, одночасність двох виборчих процесів дозволить заощадити майже 11 мільйонів гривень бюджетних коштів на проведення виборів. Оскільки фінансування дільничних виборчих комісій буде здійснюватися за однією бюджетною програмою.

До причин призначення виборів на 25 жовтня 2020 року можна віднести і брак коштів, які не передбачені на проведення проміжних виборів народних депутатів. А також ситуація з коронавірусною інфекцією, адже карантин потребує додаткових заходів захисту, що тягне за собою окремі витрати. Ще однією причиною є те, що виборчий процес у даному окрузі буде тривати фактично півроку, якщо проміжні вибори народного депутата України та місцеві вибори розвести у часі.

Нагадаємо, що рішення прийняте у зв’язку з достроковим припиненням повноважень народного депутата України Давиденка В.М., обраного в цьому виборчому окрузі.Теги:ЦВК, Валерій Давиденко, 208 округ, Бахмач


Читайте такожКоментарі (0)
avatar