реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Політв’язень Карпюк конкуруватиме з Ляшком

Відомий рівненський політичний та громадський діяч Микола Карпюк, що майже 5 років провів у російських тюрмах вирішив балотуватися на довиборах у Верховну Рада по 208-му виборчому окрузі на Чернігівщині.

"До мене звернулись десятки людей із запитанням, а чи не хочу я спробувати свої сили на виборах в 208 окрузі. Деякі навіть пропонували допомогу. Відповів дуже коротко. Я не гречкосій, я не буду ні з ким домовлятись. Тому мені цікаво і важливо почути мешканців самого округу чи бачать вони мене своїм представником. Тож участь у виборах я не виключаю, але потрібна думка українців”, – написав 16 червня в Фейсбуці Микола Карпюк.

“Дякую за активну позицію незалежно від вашої точки зору щодо виборів у 208 окрузі. Головне це не бути байдужим! За декілька днів до мене звернулись і активісти, які запропонували свою допомогу, і бізнес, який готовий дати гроші, і “гречкосії”, які попросили не лізти. Відчуваю, що мушу і буду долучатись до виборів, але мені потрібна команда. Бо один в полі не воїн!”, – додав політв’язень.

Вибори у цьому окрузі призначено на 25 жовтня цього року у зв’язку зі смертю нардепа Валерія Давиденка.Також, відомо що про свою участь у 208-му окрузі вже заявили лідер Радикальної партії Олег Ляшко, екс-глава Офісу президента Андрій Богдан, колишній нардеп від БПП Олександр Грановський. Рівне вечірнєТеги:Валерій Давиденко, Микола Карпюк, 208 округ, Бахмач, Олег Ляшко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar