реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Вата Сівохи

Вата, вата в екзилі в Криму, зелена влада, алкаш-радбез Сівоха переконані в тому, що Українська Держава зобов'язана виплачувати пенсії громадянам на окупованих територіях. Вата з того боку також не проти, щоб Україна платила пенсії в Криму...

Як останній аргумент, наводять приклад, що Україна платить пенсії євреям, які емігрували в Ізраїль ( :) так, тема євреїв турбує вату і совок завжди, я б здивувався, якби було не так). Мовляв - де справедливість?

Ну, що я хочу тут сказати...

Те, що відповідальність за цивільне населення на окупованих територіях лежить на окупантах, згідно з міжнародними нормами, то ми це чули. А щодо справедливості зверну увагу лише на один нюанс: євреї, коли емігрують в ізраїль, вони не віднімають у нас території, не вивозять землі, не вивозять підприємства... Вони не нищать економічний потенціал, який генерує пенсії.

Натомість, Росія і сепаратисти окупували значні території, захопили засоби виробництва і зруйнували систему державних фінансів, які могли б генерувати пенсії людям з цих територій.

Ну то й генеруйте з того, що вкрали, якщо вже мова зайшла не про право й закон, а про понятія і справєдлівость.

Ви не в терористичні групи йдіть служити, а стариків своїх обробляйте.
Десь так.

А алкаша Сівоху треба буде не предмет завдання шкоди національним інтересам перевірити. Бо я не чув закликів від нього ні до окупантів, ні до сепаратистив забезпечити непрацездатних українців на окупованих територіях.

Олександр СОСНИЦЬКИЙТеги:агенти впливу, гібридна війна, РНБО, Олександр Сосницький, Сівохо


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
В вопросе выплат пенсий есть законы и международные обязательства которые взяла Украина как государство.А закон гласит если человек гражданин этой страны заработал пенсию он имеет право на её получение где тот не проживал.Прекращение выплат пенсий возможно только в случае потери гражданства.Если Киев считает до сих пор Крым и Донбасс своими территориями значит обязан платить все социальные выплаты иначе любой житель этих регионов может подать в европейский суд и сто процентов выиграет дело да ещё и с моральной компенсацией.Только полный отказ от этих территорий а следовательно и прекращение украинского гражданства жителей этих регионов может позволить не выплачивать этим гражданам пенсии.А бесполезные хрюкания бэндэрлогов здесь ничем Украине не помогут,нужно действовать только по закону.
avatar