Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Валерію Сарані - 70!
29-Трав-17 993 5.0 2
Сьогодні 70-річний ювілей відзначає найвідоміший чернігівський рухівець Валерій Сарана - перший голова краєвого Руху, людина, чий голос надихав на мітингах бути українцями.

З його ім'я пов'язані бурхливі процеси національного відродження на Чернігівщині, боротьба за незалежність України. Скажімо, саме він очолював делегацію рухівців, які разом зі студентами першими приїхали вшанувати героїв Крут. Природньо, що саме Валерію Сарані довелося стати і першим директором музейного комплексу, що там створений.

На жаль, виборці свого часу не додали йому кілька тисяч голосів на виборах до Верховної ради, хоча помогли і комуністичні фальсифікатори. Але Валерій Сарана лишився прапором Народного Руху - він і сьогодні активний: вчора був делегатом чергового з'їзду Народного Руху, є членом правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка.

Валерій Сарана, що працював свого часу у Чорновола керівником апарату фракції Народного Руху у ВР, переконаний, що і сьогодні Рух потрібен Україні. Тому голосував і публічно агітував за оновлення керівництва, що й сталося.

Вітаємо Валерія Сарану з ювілеєм і щиро бажаємо українських перемог - запоруки і його здоров'я! З роси і з води!

Провід обласної організації Народного Руху України


Теги:Валерій Сарана, Чорновіл, Народний Рух


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Борзнянські РУХІВЦІ ВІТАЮТЬ!!!
Володимир Брязкало
avatar
2
Приєднуюся до вітань!

Приємно бути схожим на Валерія. Мені уже пару чоловік телефонували i сказали, що на Сіверщині опублікували чомусь мою фатографію в молодості , а також Сарану привітали з днем народження. Коли заходив, думав, мо' якась групова фотографія, а виявилося Валерій із Левком Лук'яненком. Отак ))).
avatar