Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
В Інтернеті з'явилася гра - "стрілялка" по українських дупутатах
24-Груд-10 1135 0.0 0
ННа львівському порталі розміщено флеш-гру, в якій користувачеві пропонується відстрілювати народних обранців, аби вони не стали "бандитськими шестьорками".
Момент гри "Вбий дупутата"
На блозі про відпочинок у Львові з'явилася флеш-гра - "стрілялка" на політичну тему, яка за кілька годин стала популярною серед користувачів українського Інтернету.
У грі під назвою "Зупини ДУПУтата" чоловіки у костюмах – за сценарієм, народні обранці, - йдуть від дверей "Депутати – вибір народу" до дверей "Проститутки. Депутати-зрадники, бандитські шестьорки". Користувач має відстрілювати їх з рушниці із прицілом.

"Правила гри прості, як і наша задача в реальному житті: позбавити депутатів можливості стати дрєссірованимі сабачькамі антидержавних, антиукраїнських, антиконституційних елементів", - написали автори простенької розваги.
Вони пояснили і назву гри: адже "дупа" означає сідниці, а "тать" - застаріле російське "вір, розбійник".
Творці гри наголосили, що українці мають стати на захист Конституції: "тимчасова перехідна норма Конституції, яка впроваджує імперативний мандат - життєво необхідна".
"Оскільки в Конституції України досі так і не прописано норми, що позбавляють нечесного гендляра депутатського мандата, - продажа/покупка "тушок" зараз стало звичайним явищем", - зауважили вони.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (0)
avatar