Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ
Уже й прокуратура змушена зайнятися Остром
30-Лип-16 965 0.0 1
"В мережі Інтернет поширено інформацію про забруднення річки Остер невідомими речовинами, що викликало масову загибель риби". - пише прес- служба обласної прокуратри. Дивно пише, адже не тільки в мережі інтернет, а й на нарадах в ОДА йшлося про це і криком кричать мешканці Козельця. Нарешті їх почула і прокуратура...

За вказаним фактом Ніжинською місцевою прокуратурою невідкладно (та ви шо? - ред) розпочато кримінальне провадження за ст. 242 ч.2 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони вод), розслідування доручено Козелецькому відділенню поліції Ніжинського ВП Головного управління національної поліції в Чернігівській області.

За процесуального керівництва прокуратури невідкладно (оце оперативність! - ред) проведено ряд першочергових слідчих дій, ініційовано відібрання уповноваженими органами державного контролю проб води для проведення мікробіологічних, санітарно-гігієнічних та гідрохімічних досліджень.

Також, як повідомлено в засобах масової інформації (ну, дізналися, слава Богу - ред), Міністерством екології та природних ресурсів України утворено міжвідомчу робочу групу з питань забруднення річки Остер.

Враховуючи наведене, з метою забезпечення повного та неупередженого розслідування злочину, скеровано відповідний запит на адресу Міністра екології та природних ресурсів України О. Семерака щодо отримання відповідних висновків вказаної групи для їх долучення до матеріалів кримінального провадження.

Враховуючи суспільну значимість, хід розслідування перебуватиме на постійному контролі керівництва прокуратури області. Цікаво - а за бездіяльність покарають чиновників від екології?


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Бурковський, прокуратура Чернігівської області, міністерство екології, річка Остер


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Арифметика проста. Зробити запит до господарств, чиї поля прилягають до Остра, коли, скільки, яких хімікатів було внесено. Звірити з даними аналізів проб. Нарахувати штрафні санкції.
Затим - перегляд структур посівних площ в бік екологічних культур і технологій. До речі, не тільки навколо вод, а й населених пунктів. Бо ми всі любимо село(город, дачу, гостини), природу.
Хто більше цікавиться проблематикою, подаю посилання http://agroportal.ua/news....pleniya
avatar