реклама партнерів:
Головна › Новини › СПОРТ

Успіхи чернігівських біатлоністів

Цими днями увага українських любителів біатлону прикута до Чернігова. На лижній базі проходить Чемпіонат України з літнього біатлону. Пліч-о-пліч із молодими спортсменами змагаються зірки збірної – Сергій Семенов, Юлія Джима, Олена Підгрушна, Ірина Варивинець та інші.

Недивно, що змагання викликали чималий інтерес у вболівальників. На старт спринтерської гонки навіть завітав міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, почесний Президент федерації біатлону в Україні Микола Томенко, голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч.

Очікування вболівальників ЗМС Сергій Семенов виправдовує сповна. Наш земляк учора виграв спринтерську гонку, а сьогодні йому не було рівних в гонці-переслідування. Чернігівець допустив лише один промах на вогневих рубежах, і в результаті випередив найближчого конкурента майже на півтори хвилини.

Срібло дісталося КМС із Київської області Олександру Мор’єву. Третю сходинку п’єдисталу перемоги виборов знову ж таки чернігівський спортсмен ЗМС Артем Прима. За результатами гонки до десятки кращих спортсменів ввійшли майже всі чернігівські біатлоністи.

Віктор КОШМАЛ

Фото автораТеги:Кошмал, біатлон


Читайте такожКоментарі (0)
avatar