реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Український телеканал звинуватив представника Ляшка у криміналі

Канал "1+1", який, як відомо, належить Ігорю Коломойському, продовжує щодня у вечірніх випусках ТСН розміщувати сюжети з критикою Олега Ляшка та його "Радикальної партії". Один з останніх сюжетів стосується виборів на Чернігівщині.

З’їзд Радикальної партії Ляшка висунув кандидатом безпартійного Олега Авер'янова, а самевисуванцем іде партійний радикал Олег Скварський. Хоча ще нещодавно Авер'янов виступав як представник "Батьківщини", у якій немалу роль грає його соратник по прилуцьких справах Валерій Дубіль.

Олег Авер'янов став директором унікального підприємства «Пожспецмаш», а в сюжеті Авер'янова звинувачують у кримінальному минулому та звязках із соратниками Януковича.

У Прилуках все більше обурюються Радикальною партією Ляшка через підтримку кандидатом Олега Авер'янова. Диктор каналу ТСН сказала про Авер'янова: "Колись відрізав бізнес- конкурентам пальці..."

Сюжет українського телеканалу можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=UpkaPboeBvQТеги:Пожспецмаш, Прилуки, Олег Ляшко, вибори 2014, Радикальна партія, округ 210


Читайте такожКоментарі (0)
avatar