Головна › Новини › ПОГЛЯД
ПОГЛЯД
"Українська армія - новий зразок збройних сил для основи НАТО" - професор Карбер
20-Квіт-17 730 5.0 0
«Українська армія – це новий зразок збройних сил із безпрецедентною бойовою підготовкою та новим поколінням командирів, на які можна покластися і які можуть стати основою сил НАТО», – зазначив Карбер.

«Україна потрібна Заходу не менше, ніж Захід Україні», – наголосив під час свого виступу президент фундації «Потомак» (Вашингтон), професор Джорджтаунського університету, провідний експерт з питань національної і міжнародної безпеки доктор Філіп Карбер.

Упродовж 2014-2016 рр. він багаторазово перебував у місцях військових зіткнень на сході України, спостерігаючи за ситуацією у зоні бойових дій.

Нині прибув до Австралії на запрошення Міністерства оборони країни, як військовий експерт та безпосередній очевидець українсько-російського конфлікту, для ознайомлення австралійського військового відомства з сучасним станом української армії та військово-політичної ситуації в Україні. Експерт наголосив, що військова агресія з боку РФ щодо України триває і потребує належної відповіді світового співтовариства.

За його словами, РФ накопичила на кордоні з Україною велику кількість озброєння, яке може в подальшому застосовуватися як для дестабілізації ситуації, так і для повномасштабного конфлікту чи погрози іншим країнам Європи.

Окрім військового вторгнення, Росія веде приховану гібридну війну проти України (на рівні пропаганди, підтримки радикальних рухів, мобілізації своїх союзників в інших країнах, постачання зброї сепаратистам).

«Чи не кожна ескалація насильства на сході України відбувалася після прибуття чергового «гуманітарного конвою», – каже експерт. – Нарешті, через два роки війни, для світу стала очевидною загроза з боку РФ… Тому важливо відмовитися від практики тиску на жертву (Україну) і посилити тиск на агресора (РФ)».

Головним здобутком України у протистоянні з Росією Філіп Карбер вважає побудову міцної боєздатної армії.

«Українська армія – це новий зразок збройних сил із безпрецедентною бойовою підготовкою та новим поколінням командирів, на які можна покластися і які можуть стати основою сил НАТО», – зазначив Карбер.ГоризонтТеги:Українська армія, російсько- українська війна, НАТОЧитайте також

Коментарі (0)
avatar