реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Україна закриває російські порти

Державна установа «Держгідрографія», яка відповідальна за навігацію та безпеку судноплавства в морському регіоні України, оголосила про військову загрозу в акваторії шести портів рф.
Про це йдеться в прибережному повідомленні 118 на сайті «Держгідрографії» від 4 серпня.

«Чорне море. Північно-східна частина. Військова загроза. Акваторія внутрішнього і зовнішнього рейдів портів Анапа, Новоросійськ, Геленджик, Туапсе, Сочі, Тамань», — йдеться в попередженні.

Попередження випущено на підставі наказу № 5 Військово-морських сил України від 4 серпня. Загроза діятиме, поки офіційно не повідомлять про її закінчення.

Перипетії в Чорному морі

Після зриву росією «зернової угоди» Міноборони рф пригрозило, що розглядатиме всі судна, що прямують в акваторії Чорного моря до українських портів, як «потенційні перевізники вантажів військового призначення».

Міноборони України дало дзеркальну відповідь: запевнило, що всі судна, які рухаються до морських портів рф та тимчасово окупованих українських портів, розглядатимуться як перевізники воєнних вантажів «із усіма відповідними ризиками».

Після цього у росії пом’якшили свою заяву: мовляв, збираються оглядати судна, а не атакувати. А втім, окупанти регулярно атакують портову інфраструктуру України.

Маркіян КЛИМКОВЕЦЬКИЙ, "Громадське"Теги:Новоросійськ, російсько - українська війна, Чорне море


Читайте такожКоментарі (0)
avatar