реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Україна - у тридцятці найсильніших військових держав світу
07-Лис-16 642 0.0 2
Україна потрапила у тридцятку найсильніших військових держав світу у рейтингу складеному Global Firepower.

Остаточний рейтинг ґрунтується на більше ніж 50 факторах, які мають визначити індекс військової могутності тієї чи іншої країни "PwrIndx", інформує портал Global Firepower.

Як зазначається у звіті, оцінка залежить не просто від загальної кількості зброї, яка є в розпорядженні країни. Основна увага приділяється різноманітності озброєнь в загальному обсязі, що створює ефективніший баланс наявної військової могутності (тобто розгортання 100 мінних тральщиків не прирівнюється за стратегічним і тактичним значенням до розгортання 10 авіаносців. Зазначається, що ядерний арсенал не береться до уваги, але країни, які офіційно або неофіційно визнані власниками ядерних озброєнь, отримують бонус.

Географічні фактори, ступінь розвитку логістики, природні ресурси і наявність місцевої промисловості впливають на кінцевий рейтинг. Як пояснюють укладачі рейтингу, дешева робоча сила є ключовим фактором, тому країни з великим населенням, як правило, мають вищий рейтинг. Також зазначається, що сухопутні держави, які не мають виходу до моря, не піддаються "покаранню" через відсутність флоту. Водночас морські держави "штрафуються" через недостатню диверсифікацію наявних військово-морських активів.

Крім того, аналітики при складанні рейтингу не беруть до уваги нинішнє політичне і військове керівництво країн.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:російсько- українська війна, рейтинг ЗСУ


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Ну всё, пипец все остальные прячутся...
avatar
2
Немає чим хвастатись. Нас обігнали Єгипет (12 місце), Вьєтнам (17), Польща (18), Тайвань (19), Тайланд (20), Канада (22), Автралія (23), Саудівська Аравія (24), КНДР (25), Алжир (26), Греція (28!!!), Швеція (29).
avatar