реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Убожество московського параду як свідчення нашої перемоги

Вирішив подивитися убожество параду на 9 травня в Москві - як символ краху політики памʼяті.

Я очікував, що буде убого і нікчемно, не пафосно і сумно, але результат перевершив усе!

Вже в перші кілька хвилин це нагадувало якесь загробне шествіє районного розливу, все було настільки дрібʼязково і нікчемно, що прямо контрастувало з пафосом минулих років. Пара «коробок» зведених підрозділів, міністр оборони на Роллс-Ройсі, Путін без іноземних лідерів в парі з якимсь дідом, кілька людей на трибунах, мінімум символіки. В тому числі мінімум радянської, червоної символіки. Декомунізація якась прям.

Одразу стало нудно.
Пішов на кухню, заварив кави, пара дзвінків по телефону, повертаюсь назад - а парад тим часом закінчився. Ого.
Не повірив, заліз в трансляцію, перевірив.
Таки правда!

Парад тривав трохи більше 40 хв. Це рекорд!
Найкоротший парад на 9 травня в історії. І, мабуть, найменш чисельний.

«Пробежались и сье…ались» - це воно.
Більше виглядало як смотр командувачем своєї гвардії. Ніякої демонстрації сили, ніякого історичного звʼязку, ніяких відсилок до Другої світової. Повне виродження.

Я вражений.
Так, на полі бою нам все ще важко.
І буде важко.
Але ми - вже перемогли.
Переглядаючи трансляцію, я не маю в цьому жодних сумнівів.

Сергій КОСТЕЧ



Теги:парад, російсько- українська війна, 9 травня


Читайте також






Коментарі (0)
avatar