Головна › Новини › Місто
У Чернігові буде площа Небесної Сотні
05-Сер-14 1412 0.0 0
Як повідомив голова робочої групи обласного штабу національного спротиву, вчений секретар НАІЗ "Чернігів стародавній" Сергій Черняков, сьогодні на засіданні міської комісії по перейменуванню вулиць прийнято пропозицію громадськості про найменування в Чернігові площі Небесної Сотні.

Мова йде про площу на перетині проспектів Миру та Перемоги, біля готелю "Україна" та Головпошти. Досі ця площа не має жодної назви.

Герої Небесної Сотні загинули від бандитського, промосковського режиму Януковича взимку цього року, захищаючи свободу на незалежність нашої держави. Серед імен національного мартиролога - двоє наших земляків: Андрій Мовчан з Ріпкинського та Василь Вечерський з Бахмацького районів.

Рекомендацію комісії має прийняти наступна сесія міської ради.

Нагадаємо, що в місті досі зберігаються назви діячів комуністичного режиму - Воровського, Войкова, Борисенка, Рози Люксембург, Клари Цеткін тощо. Зате досі не вшановані багато українських героїв, хоча вже навіть у Кіровограді є площа Небесної сотні і вулиця Вячеслава Чорновола.Теги:Майдан, штаб спротиву, Чернігівська міська рада, Чернігів, небесна сотня


Читайте такожКоментарі (0)
avatar