Головна › Новини › КУЛЬТУРА
Турне американської капели бандуристів почалося з Чернігова
23-Жов-18 479 0.0 0
20 жовтня 2018 року в рамках турне Україною, присвяченого 100-річному ювілею, славетна Українська капеля бандуристів Північної Америки ім. Тараса Шевченка (мистецький керівник і диригент - Олег Махлай) завітал до Чернігова. Артистів з Америки в козацькому кафедральному соборі Cвятої великомучениці Катерини з концертним виступом зустріла Капела бандуристів ім. Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм (керівники - заслужена артистка України Раїса Борщ та заслужений працівник культури України Микола Борщ).

В рамках візиту також відбувся майстер-клас з відомим бандуристом та майстром бандур Андрієм Бірком (США), перегляд документальної стрічки про історію Капели бандуристів "Хоробра сімнадцятка", спілкування з автором стрічки режисером Орестом Сушко (Канада) та концерт. Спільно з американськими бандуристами виступив Лауреат міжнародних і всеукраїнських конкурсів Зразковий ансамбль бандуристів "Соколики" (художній керівник - Заслужений працівник культури України Валентина Іщенко, керівник та диригент - Заслужений працівник культури України Олена Товпенко) та Капела бандуристів ім. Остапа Вересая.

Після Чернігова, ювілейне турне Української капели бандуристів Північної Америки ім. Тараса Шевченка продовжиться в Києві, Рівному, Берестечку, Луцьку та Львові, де колектив виступатиме з концертами, представить освітні програми для молодих бандуристів та візьме участь у Божественних Літургіях.

Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програмТеги:Чернігівська філармонія, Катерининська церква, капела бандуристів імені Шевченка


Читайте такожКоментарі (0)
avatar