реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Третій новозеландець загинув за Україну

38-річний доброволець Кейн Те Тай був колишнім військовослужбовцем армії Нової Зеландії. Він перебував в Україні майже рік і став третім новозеландцем, який загинув внаслідок російсько-української повномасштабної війни.

Як пише New Zealand Herald, мати добровольця розповіла про свої побоювання за життя сина після того, як він перестав виходити на зв’язок. У Кейна також залишилася 12-річна донька.

Загибель захисника підтвердив командир підрозділу, де служив доброволець. Зазначається, що новозеландець загинув на Сході України. Крім того, у Міністерстві закордонних справ Нової Зеландії підтвердили, що їм відомо про смерть чоловіка.

Минулого тижня Те Тай став відомий тим, що під час звільнення села поблизу Бахмута Донецької області разом із побратимами натрапив на підвал, де окупанти тримали українських полонених. Тоді вдалося врятувати українського бійця Олексія Гордєєва, якого утримували там без їжі та води понад 40 днів.Теги:російсько - українська війна, Бахмут, Україна - Нова Зеландія, добровольці


Читайте такожКоментарі (0)
avatar