...А ми й досі тут!
То був далекий 2014й.
Ми ні сном, ні духом не відали, що за оборону своєї землі можна отримувати зарплатню. Тому воювали на свої, діставали всі заначки, продавали машини і квартири, щоб було за що воювати.
Нас шмонали на блок-постах товстолобики, які вже тоді масово мали УБД, на відміну від нас. Наші прифронтові бази штурмували всякі "альфи" і "омеги", нас оголошували поза законом, на нас відкривали кримінальні справи.
Ми п..и соляру з підбитих танків, купували у зесиків зброю за спирт і цигарки, вимінювали у сєпарів тіла загиблих.
Ми самі скидалися грошима своїм скаліченим і пораненим побратимам. Нас було мало, а тому ми знали особисто кожного з полеглих.
Держава і народ зробили все можливе, щоб ми покинули цю невдячну справу. Але ми й досі тут, чуєте?
З Днем добровольця, любі мої зарізяки! Честь!
Олексій БИК
Ми ні сном, ні духом не відали, що за оборону своєї землі можна отримувати зарплатню. Тому воювали на свої, діставали всі заначки, продавали машини і квартири, щоб було за що воювати.
Нас шмонали на блок-постах товстолобики, які вже тоді масово мали УБД, на відміну від нас. Наші прифронтові бази штурмували всякі "альфи" і "омеги", нас оголошували поза законом, на нас відкривали кримінальні справи.
Ми п..и соляру з підбитих танків, купували у зесиків зброю за спирт і цигарки, вимінювали у сєпарів тіла загиблих.
Ми самі скидалися грошима своїм скаліченим і пораненим побратимам. Нас було мало, а тому ми знали особисто кожного з полеглих.
Держава і народ зробили все можливе, щоб ми покинули цю невдячну справу. Але ми й досі тут, чуєте?
З Днем добровольця, любі мої зарізяки! Честь!
Олексій БИК
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



