реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

...А ми й досі тут!

То був далекий 2014й.

Ми ні сном, ні духом не відали, що за оборону своєї землі можна отримувати зарплатню. Тому воювали на свої, діставали всі заначки, продавали машини і квартири, щоб було за що воювати.

Нас шмонали на блок-постах товстолобики, які вже тоді масово мали УБД, на відміну від нас. Наші прифронтові бази штурмували всякі "альфи" і "омеги", нас оголошували поза законом, на нас відкривали кримінальні справи.

Ми п..и соляру з підбитих танків, купували у зесиків зброю за спирт і цигарки, вимінювали у сєпарів тіла загиблих.

Ми самі скидалися грошима своїм скаліченим і пораненим побратимам. Нас було мало, а тому ми знали особисто кожного з полеглих.

Держава і народ зробили все можливе, щоб ми покинули цю невдячну справу. Але ми й досі тут, чуєте?
З Днем добровольця, любі мої зарізяки! Честь!

Олексій БИК



Теги:російсько - українська війна, Олексій Бик, добровольці


Читайте також






Коментарі (0)
avatar