реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Тости за любов!

Вип’ємо ж за явище, яке вкорочує життя кожнiй людинi окремо і продовжує життя усьому людству в цілому. Вип’ємо за ЛЮБОВ! *
Вип’ємо за жiнок, що витiсняють чоловікiв на багатьох чудових працях, у багатьох славних дiлах, в багатьох професiях, але не витісняють їх із свого серця!
*
Ходили хлопець з дівчиною. Одного чудового дня хлопець запропонував дiвчині вийти за нього заміж. Вона погодилась, але тiльки з однiєю умовою: раз на рiк вона покидатиме його.
Хлопець подумав і погодився.
Вони стали чоловіком і жінкою. Один раз на рік жiнка йшла з дому на один день. Чоловiка охопила цiкавiсть. Вiн став слідкувати за жінкою і побачив, як вона приходить в лiс, перетворюється в змiю i починає шипіти.
Так давайте вип’ємо за те, щоб жiнки шипіли тільки раз на рік і тiльки в лісі!
*
На питання про те, кого вiн більше любить - брюнеток чи блондинок - справжній мужчина повинен відповісти «Так!». Так давайте вип’ємо за жiнок, яких люблять справжні чоловіки!
*
Зірки прекрасні вночі, а наші жінки подібні зіркам.
То ж вип’ємо за зоряні ночі!
*
Вип’ємо за поцiлунок! Адже його придумав чоловiк, тому що не знайшов іншого способу закрити рота жiнці.
*
Приходить чоловік додому і каже жiнці:
- Ти завжди виглядаєш такою гарною пiсля горiлки.
- Що ти, я зовсiм не пила, - дивується жiнка.
- Зате я випив.
То давайте вип’ємо за те, щоб нашi жiнки були завжди красивими.
*
- Вип’ємо за панi Марiю!
Голос збоку:
- За яку?
Кожний за свою!
*
Знаєте, чим казка вiдрiзняється вiд життя?
Казка - це коли женився на жабі, а вона виявилася царiвною. А життя - це коли навпаки.Так давайте вип’ємо за те, щоб наше життя було схоже на казку!
*
Була нiч. Тиша. Ясний мiсяць. Вiн і вона. Він сказав: «Так». Вона сказала: «Нi». Минули роки. Була нiч. Тиша. Повний місяць. Вона сказала: “Так». Він сказав: «Так». Та роки були вже не тi.
Так вип’ємо ж за те, щоб все в життi робилось своєчасно!
*
За нашу красу і за мужність наших жінок, що нас, таких красивих, терплять!
*
Милi дами! Менi хочеться побажати вам чотирьох звірів: норку на плечах, «ягуара» в гаражi, лева в ліжку і барана, який би за все це платив!
*
Коли француз обнiмає жiнку, його пальці сходяться на її талії, але це не значить, що у французiв такi довгі пальцi - це значить, що у французьких жiнок тонка талія.
Коли англiйка сiдає на коня i виїжджає на прогулянку, її ноги дiстають до землi. Але це не значить, що у неї такий маленький кiнь - це значить, що у англiйок такі довгі ноги.
Коли єврей, ідучи на роботу, плескає свою жiнку по сiдницi, сідниці гойдається до повернення чоловiка з роботи. Але це не значить, що жидiвськi жінки такі товсті. Це значить, що у жидівських чоловіків такий короткий робочий день.
То ж вип’ємо за найкращу у свiті конституцію!
*
Бодай вас Бог любив, а мене - молодиці!

Сайт "Українське життя в Севастополі"
http://humour.ukrlife.org/lovetost.htmТеги:анекдоти, гумор, тости, Любов, Кохання, Чоловік і жінка, 8 березня


Читайте такожКоментарі (0)
avatar